$225,000 Last List Price
204 N Graves St, Johnson City, KS 67855
- 5 Beds
- 2 Baths
- 3,678 Sq Ft
- Built 1942
Last Sold Summary
- $61/SF
- 370 Days On Market
Current Estimated Value $212,210
Last Listing Agent Jerry Stutzman United Country Stutzman Realty
204 N Graves St, Johnson City, KS 67855