$719,000
- Land
- 14.38 Acres
- $50,000 per Acre
0 Nichols Ln Unit 225037254, Liberty Township, OH 43031
0 Nichols Ln Unit 225037254, Liberty Township, OH 43031$719,000
0 Nichols Ln Unit 225037254, Liberty Township, OH 43031
0 Nichols Ln Unit 225037254, Liberty Township, OH 43031$3,021,850
0 Clover Valley Rd NW Unit 225023382, Johnstown, OH 43031
Tom McClanahan RE/MAX Affiliates, Inc.
$2,100,000
4987 Mink St NW, Johnstown, OH 43031
4987 Mink St NW, Johnstown, OH 43031$474,900
266 Concord Crossing Dr, Johnstown, OH 43031
Nicole Yoder-Barnhart Howard Hanna Real Estate Serv
$1,900,000
11671 Duncan Plains Rd, Johnstown, OH 43031
James Mason Making Dreams Realty LLC
$239,900
9139 Woodhaven Rd, Johnstown, OH 43031
9139 Woodhaven Rd, Johnstown, OH 43031$439,900
198 Whitetail Trail, Johnstown, OH 43031
TAYLOR CLINE Keller Williams Greater Cols
$549,900
9529 Crouse-Willison Rd, Johnstown, OH 43031
9529 Crouse-Willison Rd, Johnstown, OH 43031$250,000
227 W Jersey St, Johnstown, OH 43031
Linda Chambers Keller Williams Greater Cols
$275,000
0 Loudon St Unit Lot 1 225016532, Johnstown, OH 43031
0 Loudon St Unit Lot 1 225016532, Johnstown, OH 43031$2,500,000
13900 Fancher Rd, Johnstown, OH 43031
Brian Kemp Keller Williams Capital Ptnrs
$1,399,900
7247 Liberty Church Rd, Johnstown, OH 43031
Katie Jerew Real of Ohio
$375,000
1260 S County Line Rd, Johnstown, OH 43031
Martina Culberston Howard Hanna Real Estate Service Mt. Vernon
$275,000
0 Loudon St Unit Lot 2 225016531, Johnstown, OH 43031
0 Loudon St Unit Lot 2 225016531, Johnstown, OH 43031$279,900