$515,000
- Land
- 21.48 Acres
- $23,976 per Acre
2713 W Matthews Ave, Jonesboro, AR 72401
2713 W Matthews Ave, Jonesboro, AR 72401$515,000
2713 W Matthews Ave, Jonesboro, AR 72401
2713 W Matthews Ave, Jonesboro, AR 72401$329,900
4341 Cypress Pointe Ln, Jonesboro, AR 72405
Wade Gay Arkansas Elite Realty
$119,900
1300 S Church St, Jonesboro, AR 72401
Riley Fischbacher NEW HORIZON REAL ESTATE
$1,350,000
10 Properties, Jonesboro, AR 72404
Eric Burch BURCH & CO
$110,000
1385 County Road 476, Jonesboro, AR 72404
1385 County Road 476, Jonesboro, AR 72404$160,000
7 Richardson Rd, Jonesboro, AR 72404
7 Richardson Rd, Jonesboro, AR 72404$753,590
0 Century Blvd, Jonesboro, AR 72401
0 Century Blvd, Jonesboro, AR 72401$624,900
4746 Arkansas 141, Jonesboro, AR 72401
Mandy Pool Legacy Realty Group
$224,900
201 Cater Dr, Jonesboro, AR 72401
Angela Housley ERA Doty Real Estate
$389,000
Lot 3 N Caraway Rd, Jonesboro, AR 72401
Lot 3 N Caraway Rd, Jonesboro, AR 72401$414,900
3420 Hudson Dr, Jonesboro, AR 72405
Duke Lipsky Halsey Real Estate
$95,000
5712 Bachelors Gulch Dr, Jonesboro, AR 72404
5712 Bachelors Gulch Dr, Jonesboro, AR 72404$114,900
1308 Turner St, Jonesboro, AR 72401
Josh Olson Jonesboro Realty Company
$150,000
Lot 13 Cr 7302, Jonesboro, AR 72405
Lot 13 Cr 7302, Jonesboro, AR 72405$579,900
4920 Winged Foot Ln, Jonesboro, AR 72401
$1,250,000
2911 Browns Ln, Jonesboro, AR 72401
2911 Browns Ln, Jonesboro, AR 72401$678,000
316 Dunwoody Dr, Jonesboro, AR 72404
Lindsay Ivy Century 21 Portfolio
$311,990
Cameron Plan at Southern Oaks, Jonesboro, AR 72404