$125,000
- Land
- 4.49 Acres
- $27,840 per Acre
LOT 4 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026
LOT 4 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026$125,000
LOT 4 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026
LOT 4 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026$40,000
TBD Mulberry St, Jourdanton, TX 78026
TBD Mulberry St, Jourdanton, TX 78026$138,460
TBD E Cr 331, Jourdanton, TX 78026
TBD E Cr 331, Jourdanton, TX 78026$194,900
529 Indian Crossing, Jourdanton, TX 78026
Cody Orr South LLC
$95,000
04 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064
04 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064$225,000
707 Deer Trail, Jourdanton, TX 78026
707 Deer Trail, Jourdanton, TX 78026$749,000
6286 Farm To Market 2146, Jourdanton, TX 78206
6286 Farm To Market 2146, Jourdanton, TX 78206$185,000
1314 Commerce St, Jourdanton, TX 78026
Phillip Vaughn Keller Williams Heritage
$65,000
TBD Olive St, Jourdanton, TX 78026
TBD Olive St, Jourdanton, TX 78026$203,580
22 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064
22 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064$250,000
0 Texas Highway 16, Jourdanton, TX 78026
0 Texas Highway 16, Jourdanton, TX 78026$158,200
TBD Cr 331 W, Jourdanton, TX 78026
TBD Cr 331 W, Jourdanton, TX 78026$108,000
20 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064
20 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064$179,500
1212 Magnolia St, Jourdanton, TX 78026
Tannah Tolbirt Shahan Real Estate
$95,000
02 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064
02 Windmill Ranchettes Cr 329, Jourdanton, TX 78064$220,000