$179,000
- Land
- 10.03 Acres
- $17,846 per Acre
Tract 2-A-1-b X-E Ranch, Harper, TX 78631
Tract 2-A-1-b X-E Ranch, Harper, TX 78631$179,000
Tract 2-A-1-b X-E Ranch, Harper, TX 78631
Tract 2-A-1-b X-E Ranch, Harper, TX 78631$795,000
2341 N Main St, Junction, TX 76849
2341 N Main St, Junction, TX 76849$217,500
0 Farm To Market 2169, Junction, TX 76849
0 Farm To Market 2169, Junction, TX 76849$189,000
0 Farm To Market 479 Unit 19549350, Harper, TX 78631
0 Farm To Market 479 Unit 19549350, Harper, TX 78631$215,000
215 S 8th St, Junction, TX 76849
215 S 8th St, Junction, TX 76849$159,000
0 Farm To Market 479 Unit 21335965, Harper, TX 78631
0 Farm To Market 479 Unit 21335965, Harper, TX 78631$280,000
2195 Spring Crossing, Junction, TX 76849
2195 Spring Crossing, Junction, TX 76849$3,090,000
2370 Lumbley Ln, Junction, TX 76849
2370 Lumbley Ln, Junction, TX 76849Call for Price
230 Camino Real Rd NW, Junction, TX 76849
230 Camino Real Rd NW, Junction, TX 76849$745,000
220 Rattlesnake Rd, Mountain Home, TX 76849
220 Rattlesnake Rd, Mountain Home, TX 76849$379,000
0 Farm To Market 479 Unit 19549355, Harper, TX 78631
0 Farm To Market 479 Unit 19549355, Harper, TX 78631$572,550
1357 Legacy Oaks Dr, Harper, TX 78631
1357 Legacy Oaks Dr, Harper, TX 78631$385,000
Lot 15 Rattlesnake Dr, Junction, TX 76849
Lot 15 Rattlesnake Dr, Junction, TX 76849$1,200,000
6720 Ranch To Market Rd 1674, Junction, TX 76849
6720 Ranch To Market Rd 1674, Junction, TX 76849$195,000
K7 Ranch Rd, Menard, TX 76859
K7 Ranch Rd, Menard, TX 76859$567,600
0 Farm To Market 2169, Junction, TX 76849