$1,500,000
- Land
- 15 Acres
- $100,000 per Acre
5071 S Woodland Way Unit 30, Kamas, UT 84036
5071 S Woodland Way Unit 30, Kamas, UT 84036$1,500,000
5071 S Woodland Way Unit 30, Kamas, UT 84036
5071 S Woodland Way Unit 30, Kamas, UT 84036$1,395,000
291 S Democrat Aly, Kamas, UT 84036
Amy Moody Christie's Int. RE VUE
$1,650,000
455 Thorn Creek Dr, Kamas, UT 84036
Shannon Parry Summit Sotheby's International Realty
$599,900
342 S 125 W, Kamas, UT 84036
Brian Olsen Coldwell Banker Realty (Provo-Orem-Sundance)
$2,275,000
12245 Ross Creek Dr, Kamas, UT 84036
Kimberli Burrows BHHS Utah Properties - SV
$5,450,000
11546 N Fox Hollow Ct, Kamas, UT 84036
Jenni Sapp Windermere RE Utah - Park City
$735,000
14311 N Buck Horn Trail Unit 42-O, Kamas, UT 84036
Tara Heiden Berkshire Hathaway HomeServices Utah Properties (Salt Lake)
$16,000,000
750 E 3200 N, Kamas, UT 84036
Ellie Rampulla Christie's Int. RE VUE
$1,225,000
2348 N Miles Hollow Rd Unit 26, Kamas, UT 84036
Nate Moulton Edge Realty
$679,000
14311 N Buck Horn Trail Unit 42N, Kamas, UT 84036
Lance Garrett Homie
$965,000
7481 E Moonlight Dr Unit 310f 5.46, Kamas, UT 84036
Alison Provines Hendrickson Summit Sotheby's International Realty
$1,680,000
9322 N Sleeping Rock Cir Unit 15, Kamas, UT 84036
9322 N Sleeping Rock Cir Unit 15, Kamas, UT 84036$1,199,971
1535 Birch Way, Kamas, UT 84036
Walter Overgaard Equity Real Estate (Advantage)
$999,900
3589 Beaver Creek Rd, Kamas, UT 84036
John Maxim Real Broker, LLC (Heber City)
$6,975,000
7263 N Caddis Dr, Kamas, UT 84036