$200,000
- Land
- 2.35 Acres
- $85,106 per Acre
0 Lot 127 Vermillion Cliff Estates, Kanab, UT 84741
0 Lot 127 Vermillion Cliff Estates, Kanab, UT 84741$200,000
0 Lot 127 Vermillion Cliff Estates, Kanab, UT 84741
0 Lot 127 Vermillion Cliff Estates, Kanab, UT 84741$250,000
513 Winchester Unit 351, Kanab, UT 84741
513 Winchester Unit 351, Kanab, UT 84741$250,000
513 Winchester, Kanab, UT 84741
513 Winchester, Kanab, UT 84741$250,000
Lot 353 Rain Maker Rd, Kanab, UT 84741
Lot 353 Rain Maker Rd, Kanab, UT 84741$300,000
300 E 300 N Unit D7, Kanab, UT 84741
Ashley Rankin Brunner Rankin Realty Southwest
$300,000
300 E 300 N Unit D6, Kanab, UT 84741
Ashley Rankin Brunner Rankin Realty Southwest
$260,000
325 S Main St, Kanab, UT 84741
Meghan Quinn Coldwell Banker Realty (Kanab)
$238,800
793 S Zion Ridge Dr, Kanab, UT 84741
793 S Zion Ridge Dr, Kanab, UT 84741$290,000
11 Crimson Rd, Kanab, UT 84741
11 Crimson Rd, Kanab, UT 84741$260,000
330-25 E Mountain View Dr, Kanab, UT 84741
330-25 E Mountain View Dr, Kanab, UT 84741$275,000
Lot 350 Winchester, Kanab, UT 84741
Lot 350 Winchester, Kanab, UT 84741$290,000
11 Crimson Rd E Unit 11, Kanab, UT 84741
11 Crimson Rd E Unit 11, Kanab, UT 84741$238,800
793 S Zion Rd, Kanab, UT 84741
793 S Zion Rd, Kanab, UT 84741$275,000
40 Pinion Rim, Kanab, UT 84741
40 Pinion Rim, Kanab, UT 84741$225,000
639 Rain Maker Rd, Kanab, UT 84741
639 Rain Maker Rd, Kanab, UT 84741$229,000
2050 Lost Spring Dr, Kanab, UT 84741
2050 Lost Spring Dr, Kanab, UT 84741$299,000
445 W Vance Dr, Kanab, UT 84741
Marylynn Ulibarri Realtypath LLC (Home and Family)