Homes for Sale near Kansas Middle School
-
-
$300,000
- Land
- 100 Acres
- $3,000 per Acre
0000 D0480 Rd, Salina, OK 74365
0000 D0480 Rd, Salina, OK 74365 -
$261,250
- Land
- 20 Acres
- $13,062 per Acre
0000 Highway 59, Jay, OK 74346
0000 Highway 59, Jay, OK 74346 -
$190,000
- Land
- 6.11 Acres
- $31,097 per Acre
6.11 Highway 59, Jay, OK 74346
6.11 Highway 59, Jay, OK 74346 -
-
-
-
$210,000
- Land
- 7.1 Acres
- $29,577 per Acre
7.1 Highway 59, Jay, OK 74346
7.1 Highway 59, Jay, OK 74346 -
-
$10,000
- Land
- 2 Acres
- $5,000 per Acre
13154 Horse Shoe Cir, Chewey, OK 74347
13154 Horse Shoe Cir, Chewey, OK 74347 -
-
-
-
$184,000
- Land
- 6.17 Acres
- $29,822 per Acre
6.17 Highway 59, Jay, OK 74346
6.17 Highway 59, Jay, OK 74346 -
$369,000
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,572 Sq Ft
1189 E Tulsa Ave, Kansas, OK 74347
1189 E Tulsa Ave, Kansas, OK 74347Lance Ritchie Keller Williams Market Pro
-
$340,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 3,095 Sq Ft
11886 U S 412, Kansas, OK 74347
11886 U S 412, Kansas, OK 74347Tamera Holmes Sanderson & Associates RE
-
$389,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,510 Sq Ft
2548 Pine Tree Dr, Kansas, OK 74347
2548 Pine Tree Dr, Kansas, OK 74347Brenda Sullivan Crye-Leike REALTORS, Siloam Springs
-
$315,000
- 2 Beds
- 3 Baths
- 1,464 Sq Ft
455 Whitetail Rd, Kansas, OK 74347
455 Whitetail Rd, Kansas, OK 74347Kendra Gillette Solid Rock REALTORS - Vinita
-
$395,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,450 Sq Ft
144 Dogwood Cir, Kansas, OK 74347
144 Dogwood Cir, Kansas, OK 74347Joe Barnett Twin Oaks Realty, Inc
-
$103,500
- 1 Bed
- 1 Bath
- 444 Sq Ft
57300 County Road 658, Kansas, OK 74347
57300 County Road 658, Kansas, OK 74347Brenda Sullivan Crye-Leike REALTORS, Siloam Springs
-
$297,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,600 Sq Ft
420 Deer Lake Dr, Kansas, OK 74347
420 Deer Lake Dr, Kansas, OK 74347Brenda Sullivan Crye-Leike REALTORS (BO)
-
$485,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,064 Sq Ft
12453 E 484 Rd, Colcord, OK 74338
12453 E 484 Rd, Colcord, OK 74338Mai Yang HomeSmart Stellar Realty
-
$7,000
- Land
- 1.49 Acres
- $4,698 per Acre
14 Big Bear Rd, Flint Creek, OK 74347
14 Big Bear Rd, Flint Creek, OK 74347 -
$8,000
- Land
- 1 Acre
- $8,000 per Acre
1630 Red Cedar Ln, Flint Creek, OK 74347
1630 Red Cedar Ln, Flint Creek, OK 74347 -
-
$15,000
- Land
- 25,160 Sq Ft
- $25,970 per Acre
24191 Flint Ridge Dr, Kansas, OK 74347
24191 Flint Ridge Dr, Kansas, OK 74347 -
-
$72,000
- Land
- 2,500 Sq Ft
- $1,254,355 per Acre
57300 County Road 658, Kansas, OK 74347
57300 County Road 658, Kansas, OK 74347 -
$7,500
- Land
- 26,136 Sq Ft
- $12,500 per Acre
2413 Cypress Point, Kansas, OK 74347
2413 Cypress Point, Kansas, OK 74347 -
$5,000
$5K PRICE DROP- Land
- 1.8 Acres
- $2,778 per Acre
298 E Fox Creek Rd, Flint Creek, OK 74347
298 E Fox Creek Rd, Flint Creek, OK 74347 -
$6,000
- Land
- 1 Acre
- $6,000 per Acre
859 White Water Rd, Kansas, OK 74347
859 White Water Rd, Kansas, OK 74347 -
$5,900
- Land
- 1.56 Acres
- $3,782 per Acre
246 Red Fox Cove Trail, Flint Creek, OK 74347
246 Red Fox Cove Trail, Flint Creek, OK 74347 -
$549,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,950 Sq Ft
22000 E 660 Rd, Tahlequah, OK 74464
22000 E 660 Rd, Tahlequah, OK 74464Ara Poteete Coldwell Banker Select
-
$12,000
- Land
- 1.6 Acres
- $7,500 per Acre
238 Fox Track Trail, Flint Creek, OK 74347
238 Fox Track Trail, Flint Creek, OK 74347 -
$5,600
- Land
- 30,927 Sq Ft
- $7,887 per Acre
0 S St Andrews Dr Unit 2615663, Kansas, OK 74347
0 S St Andrews Dr Unit 2615663, Kansas, OK 74347 -
$10,500
- Land
- 1.7 Acres
- $6,176 per Acre
1471 Birch Bark Dr, Kansas, OK 74347
1471 Birch Bark Dr, Kansas, OK 74347 -
$70,000
$10K PRICE DROP- Land
- 40,946 Sq Ft
- $74,468 per Acre
0 Cedar Ridge Dr, Flint Creek, OK 74347
0 Cedar Ridge Dr, Flint Creek, OK 74347 -
$12,900
- Land
- 1.3 Acres
- $9,946 per Acre
1103 Brown Bear Trail, Flint Creek, OK 74347
1103 Brown Bear Trail, Flint Creek, OK 74347 -
$6,000
- Land
- 1.18 Acres
- $5,085 per Acre
1536 Cherokee Ridge Trail, Kansas, OK 74347
1536 Cherokee Ridge Trail, Kansas, OK 74347 -
$280,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,230 Sq Ft
56201 County Road 660, Colcord, OK 74338
56201 County Road 660, Colcord, OK 74338Tawny Wright Keller Williams Market Pro
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3