$750,000
- Land
- 2.06 Acres
- $364,078 per Acre
0 Kawaihau Rd, Kapa?a, HI 96746
0 Kawaihau Rd, Kapa?a, HI 96746$750,000
0 Kawaihau Rd, Kapa?a, HI 96746
0 Kawaihau Rd, Kapa?a, HI 96746$2,950,000
4188 Pili Kai Rd, Anahola, HI 96703
Dylan Scott Kauai Seaside Properties LLC
$1,580,000
410 Papaloa Rd Unit 233, Kapaa, HI 96746
Karla Casey Coldwell Banker Realty
$1,338,000
5340 Kumole St, Kapaa, HI 96746
Suzi Gillette Aloha Sotheby's Intl Realty - Kaua'i
$900,000
4336 Hakuaina Rd, Anahola, HI 96703
Kimberly Evans eXp Realty
$525,000
4701 Kawaihau Rd Unit L102, Kapaa, HI 96746
Kimberly Evans eXp Realty
$625,000
4-856 Kuhio Hwy Unit 314, Kapa?a, HI 96746
Kanani Strickland Garden Island Properties
$2,649,000
5297-A Iana Place, Kapaa, HI 96746
Chris Sanderl eXp Realty
$499,000
0 Apopo Rd Unit 718282, Kapa?a, HI 96746
0 Apopo Rd Unit 718282, Kapa?a, HI 96746$1,425,000
4601 Hauaala Rd, Kapaa, HI 96746
Kacy Chatfield Hawaii Resort Realty LLC
$1,795,000
3610 Moloaa Rd Unit 2, Moloaa, HI 96703
3610 Moloaa Rd Unit 2, Moloaa, HI 96703$4,800,000
0 Kanaele Rd, Kapa?a, HI 96746
0 Kanaele Rd, Kapa?a, HI 96746$1,100,000
6033 Puka St, Kapaa, HI 96746
Glen Kojima Kauai Realty, Inc.
$1,999,000
963 Niulani Rd, Kapaa, HI 96746
Jill Caisey Hawaii Life
$430,000
525 Aleka Loop Unit B8, Kapaa, HI 96746
Tina Funk Blue Jade Real Estate
$1,549,000
4-820 Kuhio Hwy Unit F202, Kapaa, HI 96746
Trevor Thorup Piko Realty LLC
$650,000
4701 Kawaihau Rd Unit L201, Kapaa, HI 96746
Liana Nakazawa Kauai Seaside Properties LLC
$3,185,000
5286 Kalalea View Dr Unit 7E, Anahola, HI 96703