$3,750,000
- Land
- 1.31 Acres
- $2,853,923 per Acre
92-612 Nohona St Unit 1, Kapolei, HI 96707
92-612 Nohona St Unit 1, Kapolei, HI 96707$3,750,000
92-612 Nohona St Unit 1, Kapolei, HI 96707
92-612 Nohona St Unit 1, Kapolei, HI 96707$949,000
92-695 Mehani St, Kapolei, HI 96707
Lynda White Vonlin Hawaii Real Estate
$485,000
91-1058 Kekuilani Loop Unit 205, Kapolei, HI 96707
Gabrilyn Lee BHGRE Refined
$849,000
92-7049 Elele St Unit 54, Kapolei, HI 96707
Keahi Pelayo NextHome KU Realty
$699,000
92-1180 Pueonani St, Kapolei, HI 96707
92-1180 Pueonani St, Kapolei, HI 96707$2,425,000
92-1019 Koio Dr Unit S-12, Kapolei, HI 96707
Greg Mroz Real Broker
$709,000
91-1101 Franklin D Roosevelt Ave Unit 386, Kapolei, HI 96707
Celeste Gates Gentry Homes, Ltd.
$1,375,000
92-611 Aoloko St, Kapolei, HI 96707
Wendell Tanjutco Ohana Investment Realty LLC
$2,100,000
92-1152 Olani St Unit 412, Kapolei, HI 96707
Roberta Wakisaka-Fellezs REMAX Hawaii West Oahu
$1,025,000
91-209 Ihee Place, Kapolei, HI 96707
Camille Naluai Rios Faith Naluai, LLC
$1,175,000
92-1202 Olani St Unit 665, Kapolei, HI 96707
Erin Evans Century 21 Island Homes
$1,658,000
91-5408 Kapolei Pkwy Unit 24, Kapolei, HI 96707
Ronda Day The Agency-Oahu
$678,000
91-1185 Kaiau Ave Unit 705, Kapolei, HI 96707
Curtis Jackson List Sotheby's Int'l Realty
$2,488,000
92-102 Waialii Place Unit B805, Kapolei, HI 96707
Jack Duke Beach Villa Realty LLC
$679,900
92-1252 Kikaha St Unit 18, Kapolei, HI 96707
Cynthia Allen Hoskins Seaside Realty LLC
$519,999
92-905 Hame Place Unit 19203, Kapolei, HI 96707