$385,000
- Land
- 5.71 Acres
- $67,485 per Acre
68 Sabinas Creek Ranch Rd, Boerne, TX 78006
68 Sabinas Creek Ranch Rd, Boerne, TX 78006$385,000
68 Sabinas Creek Ranch Rd, Boerne, TX 78006
68 Sabinas Creek Ranch Rd, Boerne, TX 78006$245,000
BLOCK 1, LOT 11 Standing Tall, Boerne, TX 78006
BLOCK 1, LOT 11 Standing Tall, Boerne, TX 78006$374,777
117 Emerald Hill Rd, Boerne, TX 78006
117 Emerald Hill Rd, Boerne, TX 78006$379,900
118 Coleman, Boerne, TX 78006
118 Coleman, Boerne, TX 78006$349,000
LOT 38 Sabinas Creek Ranch Rd, Boerne, TX 78006
LOT 38 Sabinas Creek Ranch Rd, Boerne, TX 78006$299,999
LOT 29 Vaquero Pass, Boerne, TX 78006
LOT 29 Vaquero Pass, Boerne, TX 78006$725,000
127 Siebeneicher Rd, Boerne, TX 78006
Michael Schultz Hill Country Home And Land LLC
$695,000
LOT 3 Sierra Point, Boerne, TX 78006
LOT 3 Sierra Point, Boerne, TX 78006$779,900
318 River Ridge, Boerne, TX 78006
Denise McLarty Keller Williams Realty-SW
$949,000
107 Ridge Place, Boerne, TX 78006
Lisa Scharf Kuper Sotheby's Int'l Realty
$389,000
LOT 5 Horseshoe Bend, Boerne, TX 78006
LOT 5 Horseshoe Bend, Boerne, TX 78006$865,000
TBD Melodia Place, Boerne, TX 78006
TBD Melodia Place, Boerne, TX 78006$799,900
25722 Eden Point, Boerne, TX 78006
25722 Eden Point, Boerne, TX 78006$349,000
205 Santa fe Trail, Boerne, TX 78006
205 Santa fe Trail, Boerne, TX 78006$385,000
LOT 69 Sabinas Springs Rd, Boerne, TX 78006
LOT 69 Sabinas Springs Rd, Boerne, TX 78006$1,200,000
314 Hoskins Trail, Boerne, TX 78006
Joel Garza Texas Edge Realty
$475,000
LOT 7 Sierra Point, Boerne, TX 78006