$1,579,000
- Land
- 6.29 Acres
- $251,033 per Acre
11515 Burlington Rd, Kenosha, WI 53144
11515 Burlington Rd, Kenosha, WI 53144$1,579,000
11515 Burlington Rd, Kenosha, WI 53144
11515 Burlington Rd, Kenosha, WI 53144$1,100,000
2801 30th Ave, Kenosha, WI 53144
Jeremiah Clark Southport Realty
$7,182,500
Lt0 12th St, Somers, WI 53144
Lt0 12th St, Somers, WI 53144$895,000
1548 Sheridan Rd, Kenosha, WI 53140
Jerry Hornik Homestead Realty, Inc
$2,000,000
1226 100th Ave, Somers, WI 53144
1226 100th Ave, Somers, WI 53144$1,700,000
Lt3 144th Ave, Bristol, WI 53104
Lt3 144th Ave, Bristol, WI 53104$595,000
Lt0 93rd St, Kenosha, WI 53158
Lt0 93rd St, Kenosha, WI 53158$474,900
10415 22nd Ave, Pleasant Prairie, WI 53158
Lisa Fabiano EXP Realty, LLC Kenosha
$349,900
18514 75th St, Bristol, WI 53104
18514 75th St, Bristol, WI 53104$2,300,000
1215 Pryor St, Salem Lakes, WI 53170
Dan Kruchko @properties
$399,000
1523 22nd Ave, Kenosha, WI 53140
Peter DeBartelo Southport Realty
$800,000
Lt0 57th Ave, Kenosha, WI 53144
Lt0 57th Ave, Kenosha, WI 53144$4,088,000
26625 75th St, Salem, WI 53168
26625 75th St, Salem, WI 53168$1,250,000
5602 16th Place, Kenosha, WI 53144
5602 16th Place, Kenosha, WI 53144$875,000
8521 Sheridan Rd, Kenosha, WI 53143
Lucas Zanin Preferred Realty, LLC
$5,250,000
1604 136th Ave, Union Grove, WI 53182
1604 136th Ave, Union Grove, WI 53182$749,900
26001 75th St, Salem Lakes, WI 53168
Dorene Salvati Spotlight Real Estate, LLC
$4,935,000
Lt 0 12th St, Kenosha, WI 53144
Lt 0 12th St, Kenosha, WI 53144Showing Results 81 - 99, Page 3 of 3