$100,000
- Land
- 2.3 Acres
- $43,478 per Acre
00 Torrey Pines, Ledbetter, KY 42058
00 Torrey Pines, Ledbetter, KY 42058$100,000
00 Torrey Pines, Ledbetter, KY 42058
00 Torrey Pines, Ledbetter, KY 42058$1,190,000
507 Avawam Dr, Richmond, KY 40475
Vanessa Vale Team
LPT Realty
(859) 800-7639
$180,000
3925 Jackson Ferry Rd, Winchester, KY 40391
3925 Jackson Ferry Rd, Winchester, KY 40391$23,700
000 Edison Dr, Calvert City, KY 42029
000 Edison Dr, Calvert City, KY 42029$255,000
703 Knapp Ave, Morehead, KY 40351
Randy Newsome
United Real Estate Bluegrass
(606) 764-1495
$84,500
2 Nautical Way, Lawrenceburg, KY 40342
2 Nautical Way, Lawrenceburg, KY 40342$569,000
2202 Clark Station Rd, Fisherville, KY 40023
Jordan Lambert
Brown Realty
(502) 325-3142
$149,900
711 Kentucky 434, Lebanon Junction, KY 40150
Lou Ann Moore
Century 21 Advantage Plus
(502) 306-3044
$235,000
8800 W Manslick Rd, Louisville, KY 40272
Jayme Burden
United Real Estate Louisville - Elizabethtown
(502) 557-1681
$285,000
9896 Kentucky 293, Princeton, KY 42445
Ryals Farless
Farless Realty
(270) 514-4469
$291,000
7416 Colt Dr, Louisville, KY 40214
Kelly Schoeffler
Green Team Real Estate Services
(502) 237-3071
$45,000
37 the Bend of the Cumberland, Tompkinsville, KY 42167
37 the Bend of the Cumberland, Tompkinsville, KY 42167$49,900
906 Denney Rd Unit Lot 9, Albany, KY 42602
906 Denney Rd Unit Lot 9, Albany, KY 42602$1,400,000
7146 Kirksey Rd, Benton, KY 42025
Eric Crawford
Benchmark Realty
(270) 675-8328
$35,000
41 the Bend of the Cumberland, Tompkinsville, KY 42167