$350,000
- Land
- 42.47 Acres
- $8,241 per Acre
000 Cherry Corner Rd Unit (Calloway Co. KY 42., Murray, KY 42071
000 Cherry Corner Rd Unit (Calloway Co. KY 42., Murray, KY 42071$350,000
000 Cherry Corner Rd Unit (Calloway Co. KY 42., Murray, KY 42071$329,900
690 Bill Stephens Rd Unit Tract 2, Mount Vernon, KY 40456
Tina Witt Keller Williams Legacy Group
$390,000
20 Roller Knob Rd, Gravel Switch, KY 40328
Luke Caldwell RE Solutions Bluegrass
$159,000
2000 Mud River Union Rd, Belton, KY 42324
Lee Jones Wright Choice of Kentucky Realty & Auction
$95,000
0 Carl Jordan Rd, Oakland, KY 42159
0 Carl Jordan Rd, Oakland, KY 42159$360,000
3771 Sunnyside Rd, Smithfield, KY 40068
3771 Sunnyside Rd, Smithfield, KY 40068$790,000
2234 New Hope Rd, New Haven, KY 40051
2234 New Hope Rd, New Haven, KY 40051$699,900
1480 Irvine Rd, Winchester, KY 40391
Ivanna Barko National Real Estate
$875,000
550 Kentucky 312, Corbin, KY 40701
Scott Griffie WEICHERT REALTORS - Ford Brothers
$247,000
1985 Campbellsville Rd, Hodgenville, KY 42748
Tim Thompson GOLD STAR REALTY
$149,500
241 Eagle Ridge Ln, Cynthiana, KY 41031
241 Eagle Ridge Ln, Cynthiana, KY 41031$259,900
265 Givens Ln, Danville, KY 40422
Daniel Peters Zen Door Real Estate, Inc
$365,000
1474 Cow Creek Rd, Stanton, KY 40380
Jacqueline Townsend RE/MAX Creative, Winchester
$449,500
Tract 3&4 Pea Ridge Rd, Waddy, KY 40076
Tract 3&4 Pea Ridge Rd, Waddy, KY 40076$315,000
Tract 4 Frys-Oldburg Rd, Bagdad, KY 40003
Tract 4 Frys-Oldburg Rd, Bagdad, KY 40003$99,500