Kentucky Homes for Sale with Water View
-
-
$34,000
- Land
- 2 Acres
- $17,000 per Acre
2 AC Casey Creek Rd, Fairplay, KY 42728
2 AC Casey Creek Rd, Fairplay, KY 42728 -
$1,200,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
139 Old Pinhook Rd, Mount Olivet, KY 41064
139 Old Pinhook Rd, Mount Olivet, KY 41064TJ Burton Poe Realty, Auction And Appraisal
-
$24,000
- Land
- 28,314 Sq Ft
- $36,923 per Acre
Tract#32 River's Edge, Burkesville, KY 42717
Tract#32 River's Edge, Burkesville, KY 42717 -
$499,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,003 Sq Ft
1474 Crow Rd, Glasgow, KY 42141
1474 Crow Rd, Glasgow, KY 42141Jeremy Dawson Coldwell Banker Legacy Group
-
$115,000
$10K PRICE DROP- Land
- 7.02 Acres
- $16,382 per Acre
0 Woodfield Estates Dr Unit 134162, Cadiz, KY 42211
0 Woodfield Estates Dr Unit 134162, Cadiz, KY 42211 -
$599,900
$29K PRICE DROP- 4 Beds
- 5 Baths
- 3,479 Sq Ft
2113 Taborlake Cir, Lexington, KY 40502
2113 Taborlake Cir, Lexington, KY 40502kendell seaton Rector Hayden Realtors
-
$314,500
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,736 Sq Ft
196 Cecil Smith Rd, Hustonville, KY 40437
196 Cecil Smith Rd, Hustonville, KY 40437Kacie McWhorter Central Kentucky Realty & Associates, LLC
-
$159,000
$10K PRICE DROP- Land
- 7.23 Acres
- $21,992 per Acre
1 Captains Way, Somerset, KY 42503
1 Captains Way, Somerset, KY 42503 -
$50,000
- Land
- 26,136 Sq Ft
- $83,333 per Acre
Lot 5 Sleepy Hollow Rd, East Bernstadt, KY 40729
Lot 5 Sleepy Hollow Rd, East Bernstadt, KY 40729 -
$19,900
- Land
- 1.87 Acres
- $10,642 per Acre
Lot 17 Cumberland Shores, Monticello, KY 42633
Lot 17 Cumberland Shores, Monticello, KY 42633 -
$1,550,000
$200K PRICE DROP- 3 Beds
- 4.5 Baths
- 4,132 Sq Ft
4023 Goggins Ln, Richmond, KY 40475
4023 Goggins Ln, Richmond, KY 40475Daphne Jewell Berkshire Hathaway HomeServices Foster Realtors
-
$108,000
$24K PRICE DROP- Land
- 12.33 Acres
- $8,761 per Acre
0 Lockmier 12+ - Acres Rd, Augusta, KY 41002
0 Lockmier 12+ - Acres Rd, Augusta, KY 41002 -
$225,000
- Land
- 21,780 Sq Ft
- $450,000 per Acre
Lot 10 Null Rd, Eddyville, KY 42038
Lot 10 Null Rd, Eddyville, KY 42038 -
$1,219,995
$10K PRICE DROP- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,352 Sq Ft
122 Wise Path, Georgetown, KY 40324
122 Wise Path, Georgetown, KY 40324Brody Johnson Epique Realty - Georgetown
-
$1,799,000
$200K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,100 Sq Ft
Parcel 1 & 2 Lazy Bee Ln, Vanceburg, KY 41179
Parcel 1 & 2 Lazy Bee Ln, Vanceburg, KY 41179Keith Wilson Coldwell Banker McMahan
-
$500,000
- Land
- 4.87 Acres
- $102,627 per Acre
0 Bass Ct Unit 3, Whitesville, KY 42378
0 Bass Ct Unit 3, Whitesville, KY 42378 -
$769,900
Open House 5/30- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,232 Sq Ft
1000 Edgewater Ln, Bowling Green, KY 42104
1000 Edgewater Ln, Bowling Green, KY 42104Zachary French Mills Real Estate & Auction
-
$80,000
- Land
- 10.6 Acres
- $7,547 per Acre
0 Periwinkle Hill Rd, Cadiz, KY 42211
0 Periwinkle Hill Rd, Cadiz, KY 42211 -
$589,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,296 Sq Ft
431 Timberlake Ln, Mc Daniels, KY 40152
431 Timberlake Ln, Mc Daniels, KY 40152Josh Watson REAL DEAL REALTY LLC
-
$280,000
$10K PRICE DROP3201 Harp Pike, Frankfort, KY 40601
3201 Harp Pike, Frankfort, KY 40601Alex Bechel Rector Hayden Realtors
-
$84,900
- Land
- 3.39 Acres
- $25,044 per Acre
160 Rector Ln, Winchester, KY 40391
160 Rector Ln, Winchester, KY 40391 -
$90,000
- Land
- 1.03 Acres
- $87,379 per Acre
0 Hunter Dr Unit Lot 9, Lancaster, KY 40444
0 Hunter Dr Unit Lot 9, Lancaster, KY 40444 -
$365,000
$15K PRICE DROP- 4 Beds
- 4 Baths
- 2,100 Sq Ft
370 Wesley Cir, Jamestown, KY 42629
370 Wesley Cir, Jamestown, KY 42629Kimberly Byrom Lake Cumberland Properties, Ltd. Co.
-
$475,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,590 Sq Ft
1060 Concord Point Rd, Falls of Rough, KY 40119
1060 Concord Point Rd, Falls of Rough, KY 40119Melissa Stinson MAKE IT HAPPEN REALTY, LLC
-
$395,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,250 Sq Ft
309 Birdsong Dr, Cadiz, KY 42211
309 Birdsong Dr, Cadiz, KY 42211Thomas Hughes Coldwell Banker Service 1st Realty
-
$450,000
- 4 Beds
- 3 Baths
1040 Mannington Loop, Crofton, KY 42217
1040 Mannington Loop, Crofton, KY 42217Jonathan Hoover Hoover's Auctions & Real Estate LLC
-
$335,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,100 Sq Ft
736 E Lakeshore Dr, Burnside, KY 42519
736 E Lakeshore Dr, Burnside, KY 42519Alexandria Hicks Lotus Realty, LLC
-
$75,000
- Land
- 3.02 Acres
- $24,834 per Acre
00 Daniel Lane Overlook Dr Unit Howard Subdivision,, New Concord, KY 42076
00 Daniel Lane Overlook Dr Unit Howard Subdivision,, New Concord, KY 42076 -
$129,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,280 Sq Ft
3580 Celina Rd, Burkesville, KY 42717
3580 Celina Rd, Burkesville, KY 42717Craig Smith eXp Realty
-
$70,000
$10K PRICE DROP- Land
- 1 Acre
- $70,000 per Acre
0 River Brook Trail, Burkesville, KY 42717
0 River Brook Trail, Burkesville, KY 42717 -
$1,950,000
- 3 Beds
- 4.5 Baths
- 7,380 Sq Ft
1021 Jones Rd, Walton, KY 41094
1021 Jones Rd, Walton, KY 41094Cindy Cahill Cahill Real Estate Services
-
$699,000
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,518 Sq Ft
64 Cochise Trail, Cadiz, KY 42211
64 Cochise Trail, Cadiz, KY 42211Eunice Stone Lakeland Realty
-
$319,900
$79K PRICE DROP- Land
- 7.46 Acres
- $42,876 per Acre
3475 Frankfort Ford Rd Unit Tract 3, Wilmore, KY 40390
3475 Frankfort Ford Rd Unit Tract 3, Wilmore, KY 40390 -
$329,900
Open House 5/30 $15K PRICE DROP- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,463 Sq Ft
419 Jackie Dukes Dr, Lewisburg, KY 42256
419 Jackie Dukes Dr, Lewisburg, KY 42256Alicia Bequette Benchmark Realty
-
$11,070,000
- Land
- 738.22 Acres
- $14,996 per Acre
3000 Route 8, Vanceburg, KY 41179
3000 Route 8, Vanceburg, KY 41179 -
$369,700
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,649 Sq Ft
370 Persimmon Way, Harrodsburg, KY 40330
370 Persimmon Way, Harrodsburg, KY 40330Christie Welch Welchomes Real Estate
-
$500,000
- Land
- 4.87 Acres
- $102,627 per Acre
0 Bass Ct Unit 5, Whitesville, KY 42378
0 Bass Ct Unit 5, Whitesville, KY 42378 -
$72,500
- Land
- 16,552 Sq Ft
- $190,789 per Acre
Lot #55 A Lakeview Dr, Scottsville, KY 42164
Lot #55 A Lakeview Dr, Scottsville, KY 42164 -
$2,334,225
New Construction- 4 Beds
- 2.5 Baths
2740 River Birch Dr, Villa Hills, KY 41017
2740 River Birch Dr, Villa Hills, KY 41017Susan Huff Huff Realty - Florence
Showing Results 521 - 560, Page 14 of 18
Top Cities with Homes for Sale in Kentucky