$185,000 Last List Price Sold Apr 16, 2026
243 Keith Blvd, Kerrville, TX 78028
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,172 Sq Ft
- Built 1976
Last Sold Summary
- $158/SF
- 173 Days On Market
Last Listing Agent Rose Montemayor RE/MAX Southern Estate Realty
243 Keith Blvd, Kerrville, TX 78028