$1,245,000
528 Porter Ln, Key West, FL 33040
- 2 Beds
- 3 Baths
- 960 Sq Ft
- Built 1994
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $1,297/SF
- 68 Days On Market
Current Estimated Value $1,279,827
Last Listing Agent Suzanne Moore Suzanne Moore Real Estate
528 Porter Ln, Key West, FL 33040