$112,000 Sold Nov 24, 2025
5676 Silver Sands Cir, Keystone Heights, FL 32656
- 3 Beds
- 1 Bath
- 864 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $130/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Ronald Blake CB Issac Realty
5676 Silver Sands Cir, Keystone Heights, FL 32656