$150,000
20 Inland Seas, Ogallala, NE 69153
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,296 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- 35% Below List Price
- $116/SF
- 383 Days On Market
Last Listing Agent Cheri Frosh Fuller & Associates Realty, LLC
20 Inland Seas, Ogallala, NE 69153
$150,000
20 Inland Seas, Ogallala, NE 69153
Last Sold Summary
20 Inland Seas, Ogallala, NE 69153