$199,000
- Land
- 10 Acres
- $19,900 per Acre
Lot 6 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485
Lot 6 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485$199,000
Lot 6 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485
Lot 6 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485$159,000
Lot 5 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485
Lot 5 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485$185,000
0 White Hall Rd 6 75 Acres, King George, VA 22485
0 White Hall Rd 6 75 Acres, King George, VA 22485$225,000
1326 Kings Hwy, King George, VA 22485
1326 Kings Hwy, King George, VA 22485$249,000
Lot 9 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485
Lot 9 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485$249,000
Lot 10 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485
Lot 10 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485$179,000
Lot 2 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485
Lot 2 Potomac Landing Dr, King George, VA 22485$130,000
Lot 5 Salem Church Rd, King George, VA 22485
Lot 5 Salem Church Rd, King George, VA 22485$600,000
Rt 3 and Rt 301, King George, VA 22485
Rt 3 and Rt 301, King George, VA 22485$269,000
16506 Ridge Rd, King George, VA 22485
Kathi Boswell King George Realty
$499,900
15558 Kings Hwy, King George, VA 22485
Tina Marshall EXIT Mid-Rivers Realty
$269,900
1 Seagrass Ct, King George, VA 22485
1 Seagrass Ct, King George, VA 22485$249,900
2 Seagrass Ct, King George, VA 22485
2 Seagrass Ct, King George, VA 22485$399,900
4 Seagrass Ct, King George, VA 22485
4 Seagrass Ct, King George, VA 22485$439,900
5 Seagrass Ct, King George, VA 22485
5 Seagrass Ct, King George, VA 22485$299,900