$9,000
- Land
- 1.15 Acres
- $7,826 per Acre
5772 Eric Dr, Kingman, AZ 86401
5772 Eric Dr, Kingman, AZ 86401$9,000
5772 Eric Dr, Kingman, AZ 86401
5772 Eric Dr, Kingman, AZ 86401$245,900
3534 Thompson Ave, Kingman, AZ 86409
Michelle Burleson RE/MAX Prestige Properties
$7,500
000XX Hibbert Ave Unit 22-23, Kingman, AZ 86401
000XX Hibbert Ave Unit 22-23, Kingman, AZ 86401$18,500
7033 E Stoneaxe Dr, Kingman, AZ 86401
7033 E Stoneaxe Dr, Kingman, AZ 86401$24,900
7468 N Buena Vista St, Kingman, AZ 86409
7468 N Buena Vista St, Kingman, AZ 86409$17,000
000 Bridlebit Ave, Kingman, AZ 86401
000 Bridlebit Ave, Kingman, AZ 86401$32,500
9353 N Arrow Ave, Kingman, AZ 86401
9353 N Arrow Ave, Kingman, AZ 86401$6,900
29627 Newport Dr, Meadview, AZ 86444
29627 Newport Dr, Meadview, AZ 86444$18,000
000 E Silver Spur Dr, Kingman, AZ 86401
000 E Silver Spur Dr, Kingman, AZ 86401$18,500
10462 Monte Vista Dr, Kingman, AZ 86401
10462 Monte Vista Dr, Kingman, AZ 86401$120,000
3965 N Melody St, Kingman, AZ 86409
Benny Gutierrez Tierra Antigua Realty
$334,900
3281 Tierra Del Sol Dr, Kingman, AZ 86409
Jonny Meins RE/MAX Prestige Properties
$14,900
2 PARCELS W Ash St, Meadview, AZ 86444
2 PARCELS W Ash St, Meadview, AZ 86444Showing Results 521 - 534, Page 14 of 14