$109,900
- Land
- 36 Acres
- $3,053 per Acre
xxxx Knight Creek Rd Unit 23E, Kingman, AZ 86401
xxxx Knight Creek Rd Unit 23E, Kingman, AZ 86401$109,900
xxxx Knight Creek Rd Unit 23E, Kingman, AZ 86401
xxxx Knight Creek Rd Unit 23E, Kingman, AZ 86401$184,900
xxxx N Knight Creek Road -- Unit 23D, Kingman, AZ 86401
xxxx N Knight Creek Road -- Unit 23D, Kingman, AZ 86401$254,500
2728 Southern Ave, Kingman, AZ 86401
Dawn Brannies Kingman Premier Properties
$498,900
5537 N Storm Cloud Dr, Kingman, AZ 86409
Victoria McDaniel Realty ONE Group Mountain Desert
$395,000
3790 Katie Lane Loop, Kingman, AZ 86401
Jeri Lynn Hernandez KG Keller Williams Arizona Living Realty
$449,900
8934 E Huntington Ave, Kingman, AZ 86401
8934 E Huntington Ave, Kingman, AZ 86401$52,000
10210 N Boulder Rd, Kingman, AZ 86401
10210 N Boulder Rd, Kingman, AZ 86401$9,000
6927 E Concho Place, Kingman, AZ 86401
6927 E Concho Place, Kingman, AZ 86401$12,000
7324 E Squaw Creek Dr, Kingman, AZ 86401
7324 E Squaw Creek Dr, Kingman, AZ 86401$229,000 New Construction
2955 E Mcvicar Ave, Kingman, AZ 86409
Mary Smith Kingman Bullhead Home Realty
$229,000 New Construction
2945 E Mcvicar Ave, Kingman, AZ 86409
Mary Smith Kingman Bullhead Home Realty
$305,000 New Construction
2790 E Colina Cerbat, New Kingman-Butler, AZ 86409
Branson Pease Angle Homes, Inc
$59,900
3024 E Carver Ave, Kingman, AZ 86409
Karen Lopez RE/MAX Prestige Properties
$665,000
4681 S Hansen Rd, Kingman, AZ 86401
Kerri Pearce KG Keller Williams Arizona Living Realty
$274,950
7024 E Stetson Dr, Kingman, AZ 86401