$220,000
- Land
- 18.52 Acres
- $11,879 per Acre
007B Berry Ave, Kingman, AZ 86401
007B Berry Ave, Kingman, AZ 86401$220,000
007B Berry Ave, Kingman, AZ 86401
007B Berry Ave, Kingman, AZ 86401$214,900 New Construction
3734 E Thompson Ave, Kingman, AZ 86409
Vanessa Smith RE/MAX Prestige Properties
$275,000
4764 Steinke Dr, Kingman, AZ 86409
Scott Lander eXp Realty
$1,700,000
0 N Stockton Hill Rd Unit 34259, Kingman, AZ 86401
0 N Stockton Hill Rd Unit 34259, Kingman, AZ 86401$734,900
6262 N Cactus Wren Ct, Kingman, AZ 86409
Jennell Hines Kingman Premier Properties
$589,900
3741 Cheyenne Ave, Kingman, AZ 86401
Debra Sixta Mohave Integrity Real Estate Services
$12,000
Lot 47 N Yuma St, Kingman, AZ 86401
Lot 47 N Yuma St, Kingman, AZ 86401$24,300
2 Lots N Jewel St, Kingman, AZ 86401
2 Lots N Jewel St, Kingman, AZ 86401$29,900
Lots 49 & 50 Calle Roberta, Kingman, AZ 86409
Lots 49 & 50 Calle Roberta, Kingman, AZ 86409$9,900
9402 N Bridlebit Ave Unit 7, Kingman, AZ 86401
9402 N Bridlebit Ave Unit 7, Kingman, AZ 86401$63,000
TBD E Calle Caliente (96b), Kingman, AZ 86409
TBD E Calle Caliente (96b), Kingman, AZ 86409
$267,500 New Construction
3404 E Rusty Spur Ave, Kingman, AZ 86409
$244,900
1825 Atlantic Ave, Kingman, AZ 86401
Amy Kleefisch eXp Realty LLC
$47,000
0000 Lomalai Dr, Kingman, AZ 86409
0000 Lomalai Dr, Kingman, AZ 86409$165,000
1535 E Potter Ave, Kingman, AZ 86409
Steve Petrauschke KG Keller Williams Arizona Living Realty
$150,000
3544 E Diagonal Way, Kingman, AZ 86409
Karen Lopez RE/MAX Prestige Properties
$285,000