$170,000
- Land
- 3.33 Acres
- $51,051 per Acre
002 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439
002 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439$170,000
002 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439
002 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439$425,000
10861 Lois Ln, Kingston, OK 73439
JJ Brogdon J & Co. Real Estate
$150,000
0 Enos Unit 2605163, Kingston, OK 73439
0 Enos Unit 2605163, Kingston, OK 73439$349,000
1722 U S 70, Kingston, OK 73439
Shawn Stovall Active Real Estate
$170,000
003 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439
003 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439$2,099,999
2724 Lark Rd, Kingston, OK 73439
Crystal Pierce Texoma Agency, Inc.
$85,000
4863 Cobb Rd, Kingston, OK 73439
4863 Cobb Rd, Kingston, OK 73439$55,000
0 Alberta Creek Rd Unit 1148539, Kingston, OK 73439
0 Alberta Creek Rd Unit 1148539, Kingston, OK 73439$795,000
1712 Beach Landing Dr, Kingston, OK 73439
Clarice Smith Active Real Estate
$299,900
11847 Weaverville Ln, Kingston, OK 73439
Eric Moore Epique Realty
$270,000
5317 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439
5317 Enos Shay Rd, Kingston, OK 73439$574,900
14259 Weaver Ln, Kingston, OK 73439
Krystal Tramell eXp Realty, LLC
$100,000
20 Royal Ct, Kingston, OK 73439
20 Royal Ct, Kingston, OK 73439$42,000
0 State Highway 32, Kingston, OK 73439
0 State Highway 32, Kingston, OK 73439$4,900,000
5094 Tower Dr, Kingston, OK 73439
Lynne Garrett Steve Cook & Co
$49,000
11700 Xander Ln, Kingston, OK 73439
11700 Xander Ln, Kingston, OK 73439$322,000
7769 Tribal Ln, Kingston, OK 73439
Crystal Kelley Homes By Lainie
$320,000
6 Keaton, Kingston, OK 73439
6 Keaton, Kingston, OK 73439$160,000