$2,054,000
- Land
- 31.61 Acres
- $64,979 per Acre
0 Hwy 70 Hwy Unit 2616272, Kingston, OK 73439
0 Hwy 70 Hwy Unit 2616272, Kingston, OK 73439$2,054,000
0 Hwy 70 Hwy Unit 2616272, Kingston, OK 73439
0 Hwy 70 Hwy Unit 2616272, Kingston, OK 73439$3,150,000
8925 Lake View Dr, Kingston, OK 73439
Clarice Smith Active Real Estate
$99,000
9998 Ray Ave, Kingston, OK 73439
Anne Lasiter Texoma Realty Group, LLC
$40,000
00 Kaney, Kingston, OK 73439
00 Kaney, Kingston, OK 73439$139,000
5799 Cedar Ridge Rd, Kingston, OK 73439
Makenzie McElroy
Provisions Realty Group
(580) 896-4766
$559,000
7542 Big Buck Ln, Kingston, OK 73439
Alexis Brendemihl Dillard Cies Real Estate
$430,000
14241 Stepp Rd, Kingston, OK 73439
Joy Cunningham Cardinal Realty
$155,000
10826 Post Oak Rd, Kingston, OK 73439
Anne Lasiter Texoma Realty Group, LLC
$129,000
5827 Sandra Dr, Kingston, OK 73439
Patti Sparlin
Sparlin Realty
(580) 954-1109
$275,000
1883 Deer Trail, Kingston, OK 73439
1883 Deer Trail, Kingston, OK 73439$875,000
13572 Kaney Rd, Kingston, OK 73439
Patti Sparlin
Sparlin Realty
(580) 207-6961
$150,000
0 Majestic Cir, Kingston, OK 73439
0 Majestic Cir, Kingston, OK 73439$1,700,000
8501 Texoma Hills Rd, Kingston, OK 73439
Jessica Carr Texoma Agency, Inc.
$100,000
11948 Xander Ln, Kingston, OK 73439
11948 Xander Ln, Kingston, OK 73439$1,499,900
12216 Reflection Pointe Dr, Kingston, OK 73439
Heather Howell HST & CO
$325,000
7221 Garden Oak Dr, Kingston, OK 73439
Tracy Stoner Epique Realty
$695,000
0 State Highway 32, Kingston, OK 73439
0 State Highway 32, Kingston, OK 73439$265,000