$2,728,800
- Land
- 416 Acres
- $6,560 per Acre
1118 County Road 2220e, Kingsville, TX 78363
1118 County Road 2220e, Kingsville, TX 78363$2,728,800
1118 County Road 2220e, Kingsville, TX 78363
1118 County Road 2220e, Kingsville, TX 78363$465,000
1220 W Johnston Ave, Kingsville, TX 78363
Joel Mireles Luis Fuentes, Broker
$779,000
221 W Sage Rd, Kingsville, TX 78363
Zoe Gottlich Coldwell Banker Pacesetter Steel
$485,000
289 E County Road 2150, Kingsville, TX 78363
Yvonne Venegas Uptown Properties PLLC
$786,690
139 County Road 2155, Kingsville, TX 78363
Cynthia Tobar RE/MAX Professionals
$699,900
439 E Fm 1118, Kingsville, TX 78363
Cynthia Tobar RE/MAX Professionals
$799,000
4294 Franklin Adams St, Kingsville, TX 78363
JAVIER GONZALEZ United Country RE-Bluntzer RE
$775,000
0 E General Cavazos Blvd, Kingsville, TX 78363
0 E General Cavazos Blvd, Kingsville, TX 78363$75,000
Lot 9 2180 County Rd E, Kingsville, TX 78363
Lot 9 2180 County Rd E, Kingsville, TX 78363$116,000
610 W Avenue I 1 2, Kingsville, TX 78363
610 W Avenue I 1 2, Kingsville, TX 78363$99,900
TBD County Rd 1070 S, Kingsville, TX 78363
TBD County Rd 1070 S, Kingsville, TX 78363$349,999
259 N County Road 1043, Kingsville, TX 78363
Valerie Zuyus KM Premier Real Estate
$495,000
Pt 6 N Highway 77, Kingsville, TX 78363
Pt 6 N Highway 77, Kingsville, TX 78363$75,000
Lot 15 2180 County Rd E, Kingsville, TX 78363
Lot 15 2180 County Rd E, Kingsville, TX 78363$75,000
Lot 12 2180 County Rd E, Kingsville, TX 78363
Lot 12 2180 County Rd E, Kingsville, TX 78363$349,999