$500,000
- Land
- 5.01 Acres
- $99,800 per Acre
8531 Sweetwater Trail, Kissimmee, FL 34747
8531 Sweetwater Trail, Kissimmee, FL 34747$500,000
8531 Sweetwater Trail, Kissimmee, FL 34747
8531 Sweetwater Trail, Kissimmee, FL 34747$425,999
Florence Plan at Esplanade at Westview - 62' Lot, Kissimmee, FL 34758
$495,000
3202 Surfbird St, Kissimmee, FL 34744
Mike Perez EXP REALTY LLC
$419,000
2545 Renshaw St, Kissimmee, FL 34747
Ryan Green EPIC FLORIDA REALTY LLC
$439,800
1540 Carey Palm Cir, Kissimmee, FL 34747
Belkys Zambrano METROPOLITAN R.E SOLUTIONS INC
$417,500
2716 Wortham Ln, Kissimmee, FL 34744
Jerry Miller MARK SPAIN REAL ESTATE
$499,999
7821 Spectrum Dr, Kissimmee, FL 34747
Carl Yang SUNSHINE GROUP USA, INC
$440,000
2428 Dubai St, Kissimmee, FL 34747
Claudia Bolognesi United Realty Group Inc
$415,000
14501 Grove Resort Ave Unit 2541, Winter Garden, FL 34787
Daniel De Souza PREMIER SOTHEBYS INT'L REALTY
$490,000
121 Las Fuentes Dr, Kissimmee, FL 34746
Gigi Sevilla NEWBERRY REALTY & DEV GRP INC.
$499,000
4733 Cumbrian Lakes Dr, Kissimmee, FL 34746
Claudia Agudelo EXP REALTY LLC
$420,000
8891 Geneve Ct, Kissimmee, FL 34747
Gene May Sandobal CENTURY 21 EDGE
$424,900
206 Hollywood Ct N, Kissimmee, FL 34743
Adrian Santiago, Sr HORIZON WEST REALTY
$499,000
305 Rock Springs Dr, Kissimmee, FL 34759
Stan Wilson PELLEGO, LLC
$425,000
1720 Fulfillment Dr, Kissimmee, FL 34744
Jennifer Wemert WEMERT GROUP REALTY LLC
$498,000
4802 Love Storey Ln, Kissimmee, FL 34746
Marcelle Pipolo De Sa FLORIDA REALTY INVESTMENTS
$470,000
1778 Good Neighbor Loop, Kissimmee, FL 34744