$75,000
- Land
- 1.15 Acres
- $65,217 per Acre
1140 Vine Maple Dr, Klamath Falls, OR 97601
1140 Vine Maple Dr, Klamath Falls, OR 97601$75,000
1140 Vine Maple Dr, Klamath Falls, OR 97601
1140 Vine Maple Dr, Klamath Falls, OR 97601$134,000
0 Hanks Marsh Vista Unit 201, Klamath Falls, OR 97601
0 Hanks Marsh Vista Unit 201, Klamath Falls, OR 97601$75,000
1124 Vine Maple Dr, Klamath Falls, OR 97601
1124 Vine Maple Dr, Klamath Falls, OR 97601$11,900
0 Coopers Hawk Unit Lot 880 220200713, Klamath Falls, OR 97601
0 Coopers Hawk Unit Lot 880 220200713, Klamath Falls, OR 97601$169,900
4634 Cannon Ave, Klamath Falls, OR 97603
McKenzie Smith Fisher Nicholson Realty, LLC
$370,000
5481 Gatewood Dr, Klamath Falls, OR 97603
Jill Russel eXp Realty LLC.
$325,000
18010 Ponderosa Ln, Klamath Falls, OR 97601
Cayla Darcy
Fairfield Realty
(458) 254-3869
$30,000
5821 Havencrest Dr, Klamath Falls, OR 97603
5821 Havencrest Dr, Klamath Falls, OR 97603$410,000
1754 Kimberly Dr, Klamath Falls, OR 97603
Tracy Holden Century 21 Showcase, Realtors
$850,000
10403 Matney Way, Klamath Falls, OR 97603
Terry Nash
Coldwell Banker Holman Premier
(458) 227-6002
$787,000
2835 Front St, Klamath Falls, OR 97601
Spencer Bryant Fairfield Realty
$89,000
Lot 2 Apogee Way, Klamath Falls, OR 97601
Lot 2 Apogee Way, Klamath Falls, OR 97601$389,000
6276 Bryant Ave, Klamath Falls, OR 97603
McKenzie Smith Fisher Nicholson Realty, LLC
$325,000
2609 Berkeley St, Klamath Falls, OR 97601
Kailyn Robnett Roots Real Estate Collective LLC.
$337,000
5540 Dewitt Ave, Klamath Falls, OR 97601