$470,000
810 River Cliff Dr, Kodak, TN 37764
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,760 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $170/SF
- 49 Days On Market
Current Estimated Value $492,140
Last Listing Agent Cindy Soldwish Southern Homes & Farms, LLC
810 River Cliff Dr, Kodak, TN 37764