$489,000
- Land
- 1.4 Acres
- $349,286 per Acre
L2 B9 S Kapalua Rd, Harrison, ID 83833
L2 B9 S Kapalua Rd, Harrison, ID 83833$489,000
L2 B9 S Kapalua Rd, Harrison, ID 83833
L2 B9 S Kapalua Rd, Harrison, ID 83833$163,770
0 Rufus Trail Lts 4 5 6 7, St. Maries, ID 83861
0 Rufus Trail Lts 4 5 6 7, St. Maries, ID 83861$749,000
4457 Greenchain Loop Unit 3, Coeur D Alene, ID 83814
Marina Stuart Silvercreek Realty Group, LLC
$1,061,991
L2B8 N Eclipse Rd, Rathdrum, ID 83858
Chad Salsbury WINDERMERE HAYDEN LLC
$1,300,000
11473 W Gull Harbor Ct, Post Falls, ID 83854
Zac Scott Avalon 24 Real Estate
$1,300,000
2460 W Polo Green Ave, Post Falls, ID 83854
Dennis Spencer Keller Williams Realty Coeur d'Alene
$1,698,000
3807 E Avery Ln, Coeur D'Alene, ID 83814
Chelsea Carpenter-Hosea EXP Realty
$1,845,000
215 W Foster Ave, Coeur D Alene, ID 83814
Tara Douglas Amplify Real Estate Services Idaho LLC
$5,750,000
5124 W Mica Shore Rd, Coeur D'Alene, ID 83814
Heidi Potter Berkshire Hathaway HomeServices Jacklin Real Estate
$434,900
Lot 10 E Riley Loop, Athol, ID 83801
Lot 10 E Riley Loop, Athol, ID 83801$299,000
Lot 2 Bl 1 N Peak Rd, Spirit Lake, ID 83869
Lot 2 Bl 1 N Peak Rd, Spirit Lake, ID 83869$569,000
2051 N Main St Unit 315, Coeur D Alene, ID 83814
John Cordell Coldwell Banker Schneidmiller Realty
$554,900
514 E 13th Ave, Post Falls, ID 83854
Jacob McAbee Kelly Right Real Estate
$459,000
8848 N Mountainshire Rd, Post Falls, ID 83854
Shawna Daniels Silvercreek Realty Group, LLC
$325,000
NKA W Nash Rd Lot 1, Spirit Lake, ID 83869
NKA W Nash Rd Lot 1, Spirit Lake, ID 83869$520,000