$149,000
- Land
- 4.6 Acres
- $32,391 per Acre
9295 Grizzly Dr Unit Hwy 421, Kountze, TX 77625
9295 Grizzly Dr Unit Hwy 421, Kountze, TX 77625$149,000
9295 Grizzly Dr Unit Hwy 421, Kountze, TX 77625
9295 Grizzly Dr Unit Hwy 421, Kountze, TX 77625$599,000
19853 Ghost Road Scenic Dr, Kountze, TX 77625
19853 Ghost Road Scenic Dr, Kountze, TX 77625$249,000
5670 Fm 770, Kountze, TX 77625
5670 Fm 770, Kountze, TX 77625$148,500
000 Nash Rd, Kountze, TX 77625
000 Nash Rd, Kountze, TX 77625$169,900
Lot 39 Carter Ranch Rd, Kountze, TX 77625
Lot 39 Carter Ranch Rd, Kountze, TX 77625$1,499,999
14912 U S 287, Kountze, TX 77625
Veronica Bourque JLA Realty
$275,000
0 Blue Jay Drive Tract #10, Kountze, TX 77625
0 Blue Jay Drive Tract #10, Kountze, TX 77625$224,980
255 Frank St Unit A-B, Kountze, TX 77625
Veronica Pena Walzel Properties - Corporate Office
$72,500
9242 Farm To Market Road 943, Kountze, TX 77625
9242 Farm To Market Road 943, Kountze, TX 77625$44,900
2215 Hardin Court Rd, Kountze, TX 77625
2215 Hardin Court Rd, Kountze, TX 77625$299,900
000 N Highway 69, Kountze, TX 77625
000 N Highway 69, Kountze, TX 77625$45,000
12280 Pelt Rd, Kountze, TX 77625
12280 Pelt Rd, Kountze, TX 77625$576,000
0 Old Honey Island Rd Unit 37139505, Kountze, TX 77625
0 Old Honey Island Rd Unit 37139505, Kountze, TX 77625$120,000
7990 Carter Ranch Rd, Kountze, TX 77625
7990 Carter Ranch Rd, Kountze, TX 77625$2,490,000
3139 Fm 1293 Rd, Kountze, TX 77625
Christopher Cherry HomeLand Properties, Inc
$660,000
11700 Texas 326, Kountze, TX 77625
11700 Texas 326, Kountze, TX 77625$135,000