$50,000
- Land
- 5.01 Acres
- $9,980 per Acre
0 Twin Cedar Rd, South Hill, VA 23950
0 Twin Cedar Rd, South Hill, VA 23950$50,000
0 Twin Cedar Rd, South Hill, VA 23950
0 Twin Cedar Rd, South Hill, VA 23950$175,000
Alvis Rd Unit LotWP001, La Crosse, VA 23950
Alvis Rd Unit LotWP001, La Crosse, VA 23950$1,500,000
0 Highway Fifty-Eight Unit 140579, La Crosse, VA
0 Highway Fifty-Eight Unit 140579, La Crosse, VA$99,000
0 Allen Rd Unit 140407, Lacrosse, VA 23950
0 Allen Rd Unit 140407, Lacrosse, VA 23950$279,900
1559 Reed Rd, La Crosse, VA 23950
1559 Reed Rd, La Crosse, VA 23950$1,500,000
0 Highway Fifty-Eight Unit 71743, La Crosse, VA
0 Highway Fifty-Eight Unit 71743, La Crosse, VA$45,000
TBD Country Club Rd, Brodnax, VA 23920
TBD Country Club Rd, Brodnax, VA 23920$9,000
LOT 63 Anchor Cove, Bracey, VA 23919
LOT 63 Anchor Cove, Bracey, VA 23919$40,000
1674 Great Creek Dr, La Crosse, VA 23950
1674 Great Creek Dr, La Crosse, VA 23950