$337,250
- Land
- 13.47 Acres
- $25,037 per Acre
0000 Fm 2556 Unit Lot 1 & Lot 2, La Feria, TX 78559
0000 Fm 2556 Unit Lot 1 & Lot 2, La Feria, TX 78559$337,250
0000 Fm 2556 Unit Lot 1 & Lot 2, La Feria, TX 78559
0000 Fm 2556 Unit Lot 1 & Lot 2, La Feria, TX 78559$300,000
0 N Kansas City Rd, La Feria, TX 78559
0 N Kansas City Rd, La Feria, TX 78559$325,000
14 ACRES Wolf Ln, La Feria, TX 78559
14 ACRES Wolf Ln, La Feria, TX 78559$149,000
27933 S Kansas City Rd, La Feria, TX 78559
Alicia Torres Medina Real Estate - Weslaco
$40,000
523 Canada Dr Unit 5, La Feria, TX 78559
523 Canada Dr Unit 5, La Feria, TX 78559$220,000
32337 Forto Land Rd, La Feria, TX 78559
Diego Espinoza Loma Alta Real Estate
$290,430
0000 Orange Grove Rd, La Feria, TX 78559
0000 Orange Grove Rd, La Feria, TX 78559$425,000
TBD Fm 2556 Unit Tract 7, La Feria, TX 78559
TBD Fm 2556 Unit Tract 7, La Feria, TX 78559$170,000
TBD Fm 2556 Unit Tract 5, La Feria, TX 78559
TBD Fm 2556 Unit Tract 5, La Feria, TX 78559$375,000
19.86 Ac. Kansas City Rd, La Feria, TX 78559
19.86 Ac. Kansas City Rd, La Feria, TX 78559$1,479,000
0 Expressway 83 Unit 446785, La Feria, TX 78559
0 Expressway 83 Unit 446785, La Feria, TX 78559$250,000
2520 S Parker Rd, La Feria, TX 78559
2520 S Parker Rd, La Feria, TX 78559$325,000
1322 Rabb Rd, La Feria, TX 78559
1322 Rabb Rd, La Feria, TX 78559$980,000
25849 N Kansas City Rd, La Feria, TX 78559
ELIZABETH SILGUERO COLDWELL BANKER IMPACT PROPERTIES
$297,150
0000 Orange Grove Rd, La Feria, TX 78559
0000 Orange Grove Rd, La Feria, TX 78559Showing Results 41 - 56, Page 2 of 2