$159,500
- Land
- 2.02 Acres
- $78,960 per Acre
109 Woodland Meadows Ln, La Grange, TX 78945
109 Woodland Meadows Ln, La Grange, TX 78945$159,500
109 Woodland Meadows Ln, La Grange, TX 78945
109 Woodland Meadows Ln, La Grange, TX 78945$195,000
5431 U S 77, La Grange, TX 78945
Chip Bubela Bubela Real Estate
$395,000
108 Woodland Creek Ln, La Grange, TX 78945
108 Woodland Creek Ln, La Grange, TX 78945$575,000
1200 W Highway 71 Business, La Grange, TX 78945
1200 W Highway 71 Business, La Grange, TX 78945$335,000
TBD Kylesgate Ln, La Grange, TX 78945
TBD Kylesgate Ln, La Grange, TX 78945$1,022,400
N/A Farm To Market Road 155, La Grange, TX 78945
N/A Farm To Market Road 155, La Grange, TX 78945$365,000
6007 Fm 3233, La Grange, TX 78945
The Rampley Real Estate Team Keller Williams Brazos West - VAAR
$899,000
TBD W Highway 159, La Grange, TX 78945
TBD W Highway 159, La Grange, TX 78945$324,000
TBD Berger Rd, La Grange, TX 78945
TBD Berger Rd, La Grange, TX 78945$475,000
3342 Forest Hill East Rd, La Grange, TX 78945
Brittni Adams Round Top Real Estate
$349,000
1744 N von Minden Rd, La Grange, TX 78945
1744 N von Minden Rd, La Grange, TX 78945$350,000
8530 Farm To Market Road 153, La Grange, TX 78945
8530 Farm To Market Road 153, La Grange, TX 78945$335,000
000 Kylesgate Ln, La Grange, TX 78945
000 Kylesgate Ln, La Grange, TX 78945$325,000
741 Muzny Ln, La Grange, TX 78945
741 Muzny Ln, La Grange, TX 78945$799,900
8345 Farm To Market Road 2145, La Grange, TX 78945
8345 Farm To Market Road 2145, La Grange, TX 78945$529,000