$1,178,722
- Land
- 26.67 Acres
- $44,197 per Acre
0 N State Road 39 Unit 202541633, Laporte, IN 46350
0 N State Road 39 Unit 202541633, Laporte, IN 46350$1,178,722
0 N State Road 39 Unit 202541633, Laporte, IN 46350
0 N State Road 39 Unit 202541633, Laporte, IN 46350$462,900
3388 S Coulter Creek Dr, La Porte, IN 46350
Rhonda Hurford
Collins & Company Realtors, Koontz Lake
(219) 732-2500
$235,000
3003 Wrobel Ave, Michigan City, IN 46360
Zane Galloway
Coldwell Banker Realty
(219) 217-3873
$129,900
0 Warren Rd, Michigan City, IN 46360
0 Warren Rd, Michigan City, IN 46360$94,900
Lot 45 Nancy Ln, New Durham Township, IN 46350
Lot 45 Nancy Ln, New Durham Township, IN 46350$990,469
00 N Rue du Lac Ct, Center Township, IN 46350
00 N Rue du Lac Ct, Center Township, IN 46350$1,321,575
0 N State Road 39 Unit 202541606, Laporte, IN 46350
0 N State Road 39 Unit 202541606, Laporte, IN 46350$494,000
4081 N 350 E, Rolling Prairie, IN 46371
4081 N 350 E, Rolling Prairie, IN 46371$701,250
000 N US Highway 35 Rd, La Porte, IN 46350
000 N US Highway 35 Rd, La Porte, IN 46350$945,000
Approx 32 Acres N 850 E, New Carlisle, IN 46552
Approx 32 Acres N 850 E, New Carlisle, IN 46552$69,900
Lot 41 James Ct, La Porte, IN 46350
Lot 41 James Ct, La Porte, IN 46350$42,000
0 N Holling Blvd Unit 202610465, Hudson Lake, IN 46552
0 N Holling Blvd Unit 202610465, Hudson Lake, IN 46552$615,000
100 Lake Shore Dr Unit 806, Michigan City, IN 46360
Zane Galloway
Coldwell Banker Realty
(219) 400-7923
$199,000
307 E Oneida St, La Crosse, IN 46348
Liliana Ake