$65,000
- Land
- 3.24 Acres
- $20,062 per Acre
130 Creek Rd, Lackawaxen Township, PA 18428
130 Creek Rd, Lackawaxen Township, PA 18428$65,000
130 Creek Rd, Lackawaxen Township, PA 18428
130 Creek Rd, Lackawaxen Township, PA 18428$15,000
lot 314 Forest Ridge Dr, Fawn Lake Forest, PA 18428
lot 314 Forest Ridge Dr, Fawn Lake Forest, PA 18428$260,000
136 Evergreen Ct, Hawley, PA 18428
Cynthia Blanchard
Berkshire Hathaway HomeServices Pocono Real Estate Hawley
(272) 213-3682
$13,000
435 Autumn Ct, Lackawaxen Township, PA 18428
435 Autumn Ct, Lackawaxen Township, PA 18428$364,900
123 Andiron Way, Lackawaxen, PA 18435
Deanna Mazzotta
Keller Williams RE Hawley
(570) 967-3087
$1,200,000
135 Hemlock Point Ct, Hawley, PA 18428
Wendy Creamer
Wallenpaupack Realty
(272) 233-4205
$284,900
175 Oak Hill Rd, Hawley, PA 18428
Sarah Tigue
Keller Williams RE Hawley
(272) 788-2503
$15,900
Lot 57 Oak Ct, Lackawaxen, PA 18435
Lot 57 Oak Ct, Lackawaxen, PA 18435$15,000
Lot 35 Westcolang Rd, Lords Valley, PA 18428
Lot 35 Westcolang Rd, Lords Valley, PA 18428$329,000
108 Crestview Ct, Hawley, PA 18428
Wendy Creamer
Wallenpaupack Realty
(272) 422-2692
$280,500
121 Ledgeview Dr, Hawley, PA 18428
Wendy Creamer
Wallenpaupack Realty
(272) 379-8878
$14,000
Lot 35 Ponderosa Pine Rd, Hawley, PA 18428
Lot 35 Ponderosa Pine Rd, Hawley, PA 18428$300,000
139 Lamplighter Ln, Lackawaxen, PA 18435
Kevin Orr Iron Valley R E Innovate
$479,000
154 Forest Ridge Dr, Hawley, PA 18428
John Dalessio Jr Tashlik Real Estate-DF
$359,000
133 Cherry Hill Cir, Hawley, PA 18428