$428,000
1017 Marquis Pkwy, Williamsburg, VA 23185
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,928 Sq Ft
- Built 2020
Last Sold Summary
- $222/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $444,470
Last Listing Agent Matt Boothe Virginia Capital Realty LLC
1017 Marquis Pkwy, Williamsburg, VA 23185