$1,345,000
1 Ocaso St, Rancho Mission Viejo, CA 92694
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,018 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $667/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $1,330,120
Last Listing Agent Lilly Chen Alink Realty Group
1 Ocaso St, Rancho Mission Viejo, CA 92694