$110,000
- Land
- 2.44 Acres
- $45,027 per Acre
2926 Mariposa Ln, Lafayette, IN 47905
2926 Mariposa Ln, Lafayette, IN 47905$110,000
2926 Mariposa Ln, Lafayette, IN 47905
2926 Mariposa Ln, Lafayette, IN 47905$219,050
9435 E 200 S, Lafayette, IN 47905
9435 E 200 S, Lafayette, IN 47905$449,900
115 S 9th St, La Fayette, IN 47901
Lynn Beckham Keller Williams Lafayette
$120,000
7660 Beth Ann Ln, Sheffield Township, IN 47905
7660 Beth Ann Ln, Sheffield Township, IN 47905$630,000
907 Rochester St, Lafayette, IN 47905
Danielle Russell Lafayette Listing Realty LLC
$275,000
5408 Jerrick Ct, Lafayette, IN 47905
Julie Hendon BerkshireHathaway HS IN Realty
$534,900
815 Shady Creek Dr, La Fayette, IN 47905
Paul Bunch Keller Williams Lafayette
$485,000
2217 Wigeon Dr, Lafayette, IN 47905
Sally Curwick RE/MAX At The Crossing
$339,000
609 S 3rd St, Lafayette, IN 47905
Tabitha Casto TruVant Realty
$342,900
100 Foxwood Ct, Lafayette, IN 47905
Rebecca Wright Trueblood Real Estate
$370,000
1308 South St, Lafayette, IN 47901
Kent Brewer Indiana Integrity REALTORS
$199,900
10870 E State Road 38, Mulberry, IN 46058
Julia Huffer Huffer Real Estate LLC
Showing Results 81 - 92, Page 3 of 3