Homes for Sale in 70501
-
-
$69,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 956 Sq Ft
396 Sunset Dr, Lafayette, LA 70501
396 Sunset Dr, Lafayette, LA 70501Jamie Knight Real Broker, LLC
-
$130,000
- 8 Beds
- 5 Baths
- 3,515 Sq Ft
105 Cadillac St, Lafayette, LA 70501
105 Cadillac St, Lafayette, LA 70501Leona Lacombe Keller Williams Realty Acadiana
-
$250,000 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,706 Sq Ft
338 White Pine Dr, Lafayette, LA 70501
338 White Pine Dr, Lafayette, LA 70501D.R. Horton Builder -
$350,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $875,000 per Acre
409 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70501
409 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70501 -
$89,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,120 Sq Ft
500 Grossie Dr, Lafayette, LA 70501
500 Grossie Dr, Lafayette, LA 70501Tashiah Lewis Real Broker, LLC
-
$198,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,600 Sq Ft
309 Cleveland St, Lafayette, LA 70501
309 Cleveland St, Lafayette, LA 70501Brennan Billeaud Compass
-
$24,900
- Land
- 3,920 Sq Ft
- $276,667 per Acre
225 Laurelwood Dr, Lafayette, LA 70501
225 Laurelwood Dr, Lafayette, LA 70501 -
$60,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 641 Sq Ft
205 Haig St, Lafayette, LA 70501
205 Haig St, Lafayette, LA 70501Paul Arceneaux
-
$24,900
- Land
- 4,791 Sq Ft
- $226,364 per Acre
109 Madeira Dr, Lafayette, LA 70501
109 Madeira Dr, Lafayette, LA 70501 -
$24,900
- Land
- 4,791 Sq Ft
- $226,364 per Acre
105 Watermark Dr, Lafayette, LA 70501
105 Watermark Dr, Lafayette, LA 70501 -
$59,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 733 Sq Ft
116 Bellot St, Lafayette, LA 70501
116 Bellot St, Lafayette, LA 70501Jamie Knight Real Broker, LLC
-
$69,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,200 Sq Ft
126 Sherwood Dr, Lafayette, LA 70501
126 Sherwood Dr, Lafayette, LA 70501Clyde Warfel EXP Realty, LLC
-
$117,500
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,329 Sq Ft
205 Haig St, Lafayette, LA 70501
205 Haig St, Lafayette, LA 70501Paul Arceneaux
-
$273,500 New Construction
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,087 Sq Ft
Lakeview Plan at Cedar Creek, Lafayette, LA 70501
103 Cedar Peak Ln Unit 36198663, Lafayette, LA 70501D.R. Horton Builder -
$110,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,439 Sq Ft
310 Monroe St, Lafayette, LA 70501
310 Monroe St, Lafayette, LA 70501Korsica Friels Keaty Real Estate Team
-
$24,900
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $138,333 per Acre
231 Watermark Dr, Lafayette, LA 70501
231 Watermark Dr, Lafayette, LA 70501 -
$115,500
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,097 Sq Ft
105 W Cedar St, Lafayette, LA 70501
105 W Cedar St, Lafayette, LA 70501Victoria Broussard EXP Realty, LLC
-
$289,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,650 Sq Ft
114 Souvenir Gate, Lafayette, LA 70501
114 Souvenir Gate, Lafayette, LA 70501Tyler Albrecht Keaty Real Estate Team
-
$59,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,721 Sq Ft
217 Staten St, Lafayette, LA 70501
217 Staten St, Lafayette, LA 70501Brandon Breaux Brandon E. Breaux Real Estate
-
$80,000
- Land
- 21,780 Sq Ft
- $160,000 per Acre
810 SE Evangeline Thruway, Lafayette, LA 70501
810 SE Evangeline Thruway, Lafayette, LA 70501 -
$69,500
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,014 Sq Ft
208 Randolph Dr, Lafayette, LA 70501
208 Randolph Dr, Lafayette, LA 70501Jennifer Kenney EXP Realty, LLC
-
$251,000 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,836 Sq Ft
318 White Pine Dr, Lafayette, LA 70501
318 White Pine Dr, Lafayette, LA 70501D.R. Horton Builder -
$244,500 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,704 Sq Ft
Fargo Plan at Cedar Creek, Lafayette, LA 70501
103 Cedar Peak Ln Unit 36198657, Lafayette, LA 70501D.R. Horton Builder -
$369,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,339 Sq Ft
300 Upperline Ave, Lafayette, LA 70501
300 Upperline Ave, Lafayette, LA 70501Katie LaBauve Caffery Real Estate, Inc.
-
$350,000
- Land
- 5.97 Acres
- $58,626 per Acre
2800 Louisiana Ave Unit G, Lafayette, LA 70501
2800 Louisiana Ave Unit G, Lafayette, LA 70501 -
$55,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 700 Sq Ft
320 Sunnyside Ln, Lafayette, LA 70501
320 Sunnyside Ln, Lafayette, LA 70501Krystle Roberson Goldie Locks Realty LLC
-
$315,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,331 Sq Ft
210 W Garfield St, Lafayette, LA 70501
210 W Garfield St, Lafayette, LA 70501Setareh Mirian Compass
-
$78,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 785 Sq Ft
316 E Foch St, Lafayette, LA 70501
316 E Foch St, Lafayette, LA 70501Jennifer Kenney EXP Realty, LLC
-
$185,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,185 Sq Ft
101 Calais St, Lafayette, LA 70501
101 Calais St, Lafayette, LA 70501Kathleen Theriot NextHome Cutting Edge Realty
-
$60,000
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $333,333 per Acre
1115 SW Evangeline Thruway, Lafayette, LA 70501
1115 SW Evangeline Thruway, Lafayette, LA 70501 -
$340,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,860 Sq Ft
122 Nickerson Pkwy, Lafayette, LA 70501
122 Nickerson Pkwy, Lafayette, LA 70501Mitchell Pellerin Keller Williams Realty Acadiana
-
$65,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 899 Sq Ft
312 Darrel St, Lafayette, LA 70501
312 Darrel St, Lafayette, LA 70501Jamie Knight Real Broker, LLC
-
$50,296
- Land
- 1.28 Acres
- $39,294 per Acre
800 Teurlings Dr, Lafayette, LA 70501
800 Teurlings Dr, Lafayette, LA 70501 -
$175,000
- Land
- 1.07 Acres
- $163,551 per Acre
1303 N University Ave, Lafayette, LA 70506
1303 N University Ave, Lafayette, LA 70506
Showing Results 161 - 195, Page 5 of 5
70501 Types of Homes for Sale
70501 Real Estate Listings