$399,999
- Land
- 1.1 Acres
- $363,635 per Acre
3701 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70508
3701 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70508$399,999
3701 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70508
3701 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70508
$399,999 New Construction
Christian Plan at Hamilton Parc, Lafayette, LA 70508
$399,900
110 Haydite Ave, Lafayette, LA 70507
Blake Gilbert Real Broker, LLC
$399,000
103 Touraine Cir, Lafayette, LA 70501
Rose Chaisson Compass
$399,000
302 S Meyers Dr, Lafayette, LA 70508
Leo Demouchet EXP Realty, LLC
$399,000
300 Caravan Dr, Lafayette, LA 70506
Ryan Meaux EXP Realty, LLC
$399,000
509 Voorhies St, Lafayette, LA 70501
509 Voorhies St, Lafayette, LA 70501$398,720
3224 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70508
3224 W Pinhook Rd, Lafayette, LA 70508
$398,400 New Construction
411 Rue Gambetta, Lafayette, LA 70507
$396,000
108 Sanctuary Ln, Lafayette, LA 70503
Laurie Huff
Compass
(337) 495-4300
$395,000
103 Thornhill Cir, Lafayette, LA 70503
103 Thornhill Cir, Lafayette, LA 70503$395,000
500 Blk Malapart Rd, Lafayette, LA 70507
500 Blk Malapart Rd, Lafayette, LA 70507
$394,500 New Construction
729 Lafittes Landing Pass, Lafayette, LA 70508
$394,500 New Construction
108 Hamlet Ln, Lafayette, LA 70508
Tassie Fonseca Lamplighter Realty, LLC
$394,500 New Construction
108 Pericles St, Lafayette, LA 70506
$394,500 New Construction
Rilen Plan at Hamilton Parc, Lafayette, LA 70508
$390,500 New Construction
Royston Plan at Couret Farms, Lafayette, LA 70507
$390,000
201 Edgewood Dr, Lafayette, LA 70503
Dawn Williams-Deare Dwight Andrus Real Estate Agency, LLC