$2,700,000
- Land
- 3.58 Acres
- $754,190 per Acre
749 Marlin, Laguna Beach, CA 92651
749 Marlin, Laguna Beach, CA 92651$2,700,000
749 Marlin, Laguna Beach, CA 92651
749 Marlin, Laguna Beach, CA 92651$29,995,000
111 S La Senda Dr, Laguna Beach, CA 92651
Tim Smith Coldwell Banker Realty
$825,000
102 Santa Rosa Ct, Laguna Beach, CA 92651
Lauren Smith Realty One Group West
$898,000
302 San Nicholas Ct, Laguna Beach, CA 92651
Sandra Cervantes Realty One Group West
$50,000,000
32181 Coast Hwy, Laguna Beach, CA 92651
John Stanaland The Agency
$1,300,000 Open House 5/20
31561 Table Rock Dr Unit 417, Laguna Beach, CA 92651
John Schantz Compass
$2,900,000
31755 Coast Hwy Unit 406, Laguna Beach, CA 92651
Courtney Self Harcourts Hunter Mason Realty
$3,675,000
31423 S Coast Hwy Unit 12, Laguna Beach, CA 92651
LEONARD NEWMAN Newman Realty
$859,000
513 San Nicholas Ct, Laguna Beach, CA 92651
Donald A. Bowen Re/Max Real Estate Group
$14,500,000
150 Vista Del Sol, Laguna Beach, CA 92651
150 Vista Del Sol, Laguna Beach, CA 92651$825,000
121 Santa Rosa Ct, Laguna Beach, CA 92651
Julie Hile Superior Real Estate Network, Inc.
$5,495,000
1435 Cerritos Dr, Laguna Beach, CA 92651
Meital Taub Livel Real Estate
$5,995,000
1477 Cerritos Dr, Laguna Beach, CA 92651
1477 Cerritos Dr, Laguna Beach, CA 92651$6,300,000
31423 Coast Hwy Unit P1, Laguna Beach, CA 92651
Amin Zameni Regency Real Estate Brokers
$2,795,000
455 Bonvue Terrace, Laguna Beach, CA 92651
455 Bonvue Terrace, Laguna Beach, CA 92651$3,200,000
21431 Stans Ln, Laguna Beach, CA 92651