$399,900 Sold Sep 05, 2025
15 Via Castilla Unit U, Laguna Woods, CA 92637
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,040 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- $385/SF
- 5 Days On Market
Last Listing Agent Kim Eaves Coldwell Banker Realty
15 Via Castilla Unit U, Laguna Woods, CA 92637