$1,800,000
- Land
- 2.52 Acres
- $715,134 per Acre
214 Keoawa St Unit 15, Lahaina, HI 96761
214 Keoawa St Unit 15, Lahaina, HI 96761$1,800,000
214 Keoawa St Unit 15, Lahaina, HI 96761
214 Keoawa St Unit 15, Lahaina, HI 96761$599,000
3741 Lower Honoapiilani Rd Unit 206, Lahaina, HI 96761
Kelly Lovato Maui Luxury Realty LLC
$2,700,000
218 Keoawa St Unit 16, Lahaina, HI 96761
218 Keoawa St Unit 16, Lahaina, HI 96761$7,000
3543 Lower Honoapiilani Rd Unit B309 6B-7A, Lahaina, HI 96761
Katie Zimmerman Keller Williams Realty Maui-L
$595,000
4471 Lower Honoapiilani Rd Unit 415, Lahaina, HI 96761
Greg Burns Hawaii Life (L)
$575,000
3445 Lower Honoapiilani Rd Unit 644, Lahaina, HI 96761
Courtney Sucher Keller Williams Realty Maui-L
$299,000
3740 Lower Honoapiilani Rd Unit G-108, Lahaina, HI 96761
Mihaela Stoops Coldwell Banker Island Prop-KP
$219,000
4435 Lower Honoapiilani Rd Unit 225, Lahaina, HI 96761
Myra Plant
Lilikoi Realty
(808) 278-9232
$600,000
3445 Lower Honoapiilani Rd Unit 538, Lahaina, HI 96761
Miranda Watson Coldwell Banker Island Prop-Ku
$1,270,000
3445 Lower Honoapiilani Rd Unit 435, Lahaina, HI 96761
Raymond Chin Coldwell Banker Island Prop-KP
$4,000
3543 Lower Honoapiilani Rd Unit B309, Lahaina, HI 96761
Katie Zimmerman Keller Williams Realty Maui-L
$750,000
2661 Kekaa Dr Unit F201, Lahaina, HI 96761
Steven Fuller Coldwell Banker Island Prop-KP
$3,890,000
250 Akia Place, Lahaina, HI 96761
Raymond Chin Coldwell Banker Island Prop-KP
$85,000
2481 Kaanapali Pkwy Unit 760, Lahaina, HI 96761
Monte Fitts Monte D Fitts REALTOR