$175,000
- Land
- 10.01 Acres
- $17,483 per Acre
0 Cr-235 Unit MFRGC536545, Lake Butler, FL 32054
0 Cr-235 Unit MFRGC536545, Lake Butler, FL 32054$175,000
0 Cr-235 Unit MFRGC536545, Lake Butler, FL 32054
0 Cr-235 Unit MFRGC536545, Lake Butler, FL 32054$235,000
705 SE Townhomes Blvd, Lake Butler, FL 32054
Jordane Spitze KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS
$544,900
15971 SE 64th St, Lake Butler, FL 32054
Raven Knowles KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS
$45,500
0 SE 64th St Unit 24160643, Lake Butler, FL 32054
0 SE 64th St Unit 24160643, Lake Butler, FL 32054$449,000
16727 SE 91st St, Lake Butler, FL 32054
Reneka Whicker LPT REALTY, LLC
$415,000
15985 SE 72nd Ln, Lake Butler, FL 32054
Martha Cornelius COLDWELL BANKER MM PARRISH
$349,000
9312 SW 152nd Ct, Lake Butler, FL 32054
Angie Hendricks RE/MAX PROFESSIONALS
$339,000
580 NE 3rd St, Lake Butler, FL 32054
Anne McCabe MCCABE REALTY INC
$425,000
385 SW 2nd Ave, Lake Butler, FL 32054
Susan Faulkner-O'Neal FAULKNER REALTY, INC.
$90,000
20365 NE 104th Way, Lake Butler, FL 32054
20365 NE 104th Way, Lake Butler, FL 32054$299,900
13719 SW 89th St, Lake Butler, FL 32054
Tasha Sharp RAYTOWN HOMES & REALTY PLLC
$290,000
16859 SE 83rd Terrace, Lake Butler, FL 32054
TAYLOR WOODS JULIE MORROW PREMIER REALTY INC
$240,000
12645 SW 83rd Trail, Lake Butler, FL 32054
Mark Johnson HAREONE REALTY GROUP
$240,000
160 SW 9th Ave, Lake Butler, FL 32054
GABRIEL DURAN MOMENTUM REALTY
$284,900
570 SW 5th St, Lake Butler, FL 32054
Meashell Tomlinson FLORIDA HOMES REALTY & MORTGAGE GVILLE