$1,295,000
- Land
- 30.2 Acres
- $42,881 per Acre
0 Island Pond Ln, Eustis, FL 32736
0 Island Pond Ln, Eustis, FL 32736$1,295,000
0 Island Pond Ln, Eustis, FL 32736
0 Island Pond Ln, Eustis, FL 32736$875,000
6274 Sailboat Ave, Tavares, FL 32778
JoLeen Howe MORRIS REALTY AND INVESTMENTS
$2,999,000
0 State Road 19 Unit O5924960, Umatilla, FL 32784
0 State Road 19 Unit O5924960, Umatilla, FL 32784$244,900
828 Dundee Cir, Leesburg, FL 34788
Betty Hensinger WEICHERT REALTORS HALLMARK PRO
$398,000
16300 County Road 455 Unit 204, Montverde, FL 34756
Joanna Tolbert FLORIDA REALTY INVESTMENTS
$309,000
101 N Grandview St Unit 206, Mount Dora, FL 32757
Michele Lowe DAVE LOWE REALTY, INC.
$298,579
2687 Balmerino Way, Mount Dora, FL 32757
Michelle Campbell TAYLOR MORRISON REALTY OF FLORIDA INC
$1,250,000
629 Helen St, Mount Dora, FL 32757
Sharon Smith COMPASS FLORIDA LLC
$816,125
TBD LOT 01000 Silver Dr, Umatilla, FL 32784
Genevieve Matos DUNN REALTY
$200,000
272 S Central Ave, Umatilla, FL 32784
Jeanne Sutton ERA GRIZZARD REAL ESTATE
$89,000
141 W Sterling Way, Leesburg, FL 34788
Mary Palerino
$149,000
0 Selman Rd, Leesburg, FL 34748
0 Selman Rd, Leesburg, FL 34748$779,000
12811 Bellerive Dr, Clermont, FL 34711
Thibaut Dailland DAILLAND REAL ESTATE
$235,000
3231 Landing View, Tavares, FL 32778
3231 Landing View, Tavares, FL 32778$289,900
601 N McDonald St Unit 109, Mount Dora, FL 32757
Suzanne Esenwein ERA GRIZZARD REAL ESTATE
$839,000
16727 Royal Palm Dr, Groveland, FL 34736
Erica Diaz HOMEVEST REALTY
$123,000
40 Dale Dr, Tavares, FL 32778