$125,000
- Land
- 1.9 Acres
- $65,789 per Acre
39225 Rangers Way, Antioch, IL 60002
39225 Rangers Way, Antioch, IL 60002$125,000
39225 Rangers Way, Antioch, IL 60002
39225 Rangers Way, Antioch, IL 60002$109,900
39976 Jonathan Knolls Ln, Wadsworth, IL 60083
39976 Jonathan Knolls Ln, Wadsworth, IL 60083$2,800,000
14314 Towne Trail, Libertyville, IL 60048
14314 Towne Trail, Libertyville, IL 60048$3,495,000
1031 Barrys Ct, Lake Forest, IL 60045
Houda Chedid Compass
$700,000
22888 W North Lakewood Ln, Lake Zurich, IL 60047
Dominick Martelli RE/MAX Suburban
$95,900
26605 N Brooks St, Wauconda Township, IL 60084
26605 N Brooks St, Wauconda Township, IL 60084$1,999,900
2060 Duffy Ln, Bannockburn, IL 60015
Jeffrey Ohm Premier Realty Group, Inc.
$149,000
0 13th St Unit MRD12569828, Winthrop Harbor, IL 60096
0 13th St Unit MRD12569828, Winthrop Harbor, IL 60096$69,500
40369 N Belle Foret Dr, Wadsworth, IL 60083
40369 N Belle Foret Dr, Wadsworth, IL 60083$2,200,000
23 W County Line Rd, Barrington, IL 60010
Tricia Wood Coldwell Banker Realty
$2,900,000
1551 Mill Trail, Highland Park, IL 60035
Honore Frumentino @properties Christie's International Real Estate
$7,599,000
99 Quentin Rd, Lake Zurich, IL 60047
99 Quentin Rd, Lake Zurich, IL 60047$115,000
35025 N Ingleside Dr, Ingleside, IL 60041
35025 N Ingleside Dr, Ingleside, IL 60041$1,999,999
20295 W Washington St, Grayslake, IL 60030
20295 W Washington St, Grayslake, IL 60030$550,000
599 Plum Tree Rd, Point Barrington, IL 60010
599 Plum Tree Rd, Point Barrington, IL 60010$14,500,000