$99,900
- Land
- 10 Acres
- $9,990 per Acre
26227203 Hungry Gulch Rd, Lake Isabella, CA 93285
26227203 Hungry Gulch Rd, Lake Isabella, CA 93285$99,900
26227203 Hungry Gulch Rd, Lake Isabella, CA 93285
26227203 Hungry Gulch Rd, Lake Isabella, CA 93285$333,000
1601 Keysville Rd, Lake Isabella, CA 93240
Rebecca Starr-Harris
SOUTHERN SIERRA PROPERTIES
(442) 333-2502
$60,000
00 Hughes, Lake Isabella, CA 93240
00 Hughes, Lake Isabella, CA 93240$49,900
0 Kossler Unit 2605455, Wofford Heights, CA 93285
0 Kossler Unit 2605455, Wofford Heights, CA 93285$287,000
21900 Thompson Canyon Ave, Caliente, CA 93518
Julie Jones
Miramar Realty - Lake Isabella
(661) 518-3825
$125,000
00 Ferrell Rd, Lake Isabella, CA 93240
00 Ferrell Rd, Lake Isabella, CA 93240$244,000
485-020-24 Lake Isabella, Lake Isabella, CA 93240
485-020-24 Lake Isabella, Lake Isabella, CA 93240$52,000
7061 15th St, Wofford Heights, CA 93285
7061 15th St, Wofford Heights, CA 93285$622,000
3500 Shadow Mountain Dr, Lake Isabella, CA 93240
Julie Jones
Miramar Realty - Lake Isabella
(442) 261-5219
$120,000
0 School St Unit 2608148, Caliente, CA 93518
0 School St Unit 2608148, Caliente, CA 93518$59,500
4921 Ford, Lake Isabella, CA 93240
4921 Ford, Lake Isabella, CA 93240$259,000
2001 Kilbreth Dr, Bodfish, CA 93205
James Matthews Freeman's Lakeside Realty
$449,000
6211 Wildwood Rd, Lake Isabella, CA 93240
Annette Pounds Destiny Real Estate
$465,000
3412 Indian Rock Rd, Lake Isabella, CA 93240
Teri Gamblin Sully and Associates Realty, Inc.
$85,000
3712 Piute Hill Rd, Lake Isabella, CA 93240