$595,000 Last List Price Sold Jun 16, 2025
64 Buttercup Rd, Lake Ozark, MO 65049
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,442 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- $413/SF
- 68 Days On Market
Current Estimated Value $573,000
Last Listing Agent Michael Swift EXP Realty, LLC
64 Buttercup Rd, Lake Ozark, MO 65049