$99,000
- Land
- 2.53 Acres
- $39,130 per Acre
0 River Ranch Blvd Unit MFRO6267169, Lake Wales, FL 33898
0 River Ranch Blvd Unit MFRO6267169, Lake Wales, FL 33898$99,000
0 River Ranch Blvd Unit MFRO6267169, Lake Wales, FL 33898
0 River Ranch Blvd Unit MFRO6267169, Lake Wales, FL 33898$14,500
0 River Ranch Unit MFRK4902696, Lake Wales, FL 33898
0 River Ranch Unit MFRK4902696, Lake Wales, FL 33898$299,000
0 Doherty Rd, Lake Wales, FL 33898
0 Doherty Rd, Lake Wales, FL 33898$49,000
0 N A Unit MFRO6227447, Lake Wales, FL 33898
0 N A Unit MFRO6227447, Lake Wales, FL 33898$49,000
60 E St, Lake Wales, FL 33853
60 E St, Lake Wales, FL 33853$250,000
0 US Highway 27 Hwy N Unit MFRO6376475, Lake Wales, FL 33859
0 US Highway 27 Hwy N Unit MFRO6376475, Lake Wales, FL 33859$1,600,000
0 US Highway 27 Hwy N Unit MFRP4936152, Lake Wales, FL 33859
0 US Highway 27 Hwy N Unit MFRP4936152, Lake Wales, FL 33859$80,000
LOT 2 Southshore Dr, Lake Wales, FL 33898
LOT 2 Southshore Dr, Lake Wales, FL 33898$449,900
2425 Burns Ave, Lake Wales, FL 33898
Dolores Vogel LEGACY REAL ESTATE CENTER INC
$199,500
0 Stembridge Rd, Lake Wales, FL 33898
0 Stembridge Rd, Lake Wales, FL 33898$99,000
0 River Ranch Blvd Unit MFRO6267177, Lake Wales, FL 33898
0 River Ranch Blvd Unit MFRO6267177, Lake Wales, FL 33898$880,000
0 Dog Yard Rd Unit MFRL4957955, Lake Wales, FL 33898
0 Dog Yard Rd Unit MFRL4957955, Lake Wales, FL 33898$250,000
0 Valencia St, Lake Wales, FL 33898
0 Valencia St, Lake Wales, FL 33898$5,500,000
1503 S Highland Park Dr, Lake Wales, FL 33898